Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери ТМ «Стиль» купити у прямого постачальника - якість і доступна ціна

Рідкі шпалери ТМ «Стиль» купити у прямого постачальника - якість і доступна ціна

Рідкі шпалери ТМ «Стиль» - якість і доступна ціна

Сучасний оздоблювальний матеріал для створення дизайнерських інтер'єрів своїми руками

Рідкі шпалери або декоративна штукатурка - це завжди різноманіття палітри, екологічність, практичність, універсальність, зручність нанесення, економічність і довговічність. А також що важливо, - можливість втілювати в реальність самі креативні рішення в дизайні інтер'єрів. Вигідно купити рідкі шпалери ТМ «Стиль» пропонує прямий постачальник оздоблювальних матеріалів «Буд-Бум». У каталозі представлений великий асортимент товарів, що реалізуються з гарантіями якості. Ви можете замовити рідкі шпалери ТМ «Стиль» з доставкою по всій території України.

Склад і особливості матеріалу

Рідкі шпалери - це полімер, точніше комбінація целюлози, текстильних волокон і декоративних добавок (золото, що забарвлюють склади, перламутр і т. Д.). Сполучною ланкою в сухої суміші є клейова основа. Ціна рідких шпалер ТМ «Стиль» залежить від складу і декоративних домішок.

При виробництві покриття використовуються:

• мінеральна крихта - створює ефект кристалічного покриття або матової поверхні з натурального дробленого каменю;

• бавовняне волокно - імітує фактурну шовкографію;

• целюлоза - має підвищену стійкість до вологості, деформацій і інших зовнішніх впливів;

• шовкові волокна - вражають вишуканістю.

Головне достоїнство покриття - можливість виконувати оздоблювальні роботи обгрунтовано. Розчин демонструє високі показники адгезії. Він лягати рівномірним однорідним шаром, навіть на непідготовлені поверхні, вирівнюючи перепади рівня площини, створюючи додаткову волого і звукоізоляцію. До того ж при пошкодженні його в процесі експлуатації, дефект легко усувається. Для цього на зіпсоване місце наноситься свого роду латка, яка абсолютно не виділяється на загальному тлі.

Важливі переваги обробки

Фірмові рідкі шпалери ТМ «Стиль» в Інтерет-магазині «Буд-Бум» характеризуються безпекою для навколишнього середовища і здоров'я людини. У виробництві не використовуються токсичні речовини і вторинні продукти хімічної промисловості. Всі товари сертифіковані.

«Буд-Бум» поставляє рідкі шпалери ТМ «Стиль» в Харків, Львів і Запоріжжя. Наші шпалери підходять для оформлення не тільки житлових приміщень, але і комерційних інтер'єрів та державних установ.

Зверніть увагу! В середньому всього однієї упаковки клейового складу вистачає на 4 м² поверхні. Це дозволяє істотно економити на бюджеті будівництва та ремонтних робіт.

Замовити рідкі шпалери ТМ «Стиль» по всій Україні зручно на сайті «Буд-Бум» в режимі онлайн або по телефону. Продукція реалізується оптом і в роздріб від 1 упаковки.

Наверх