Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери: їх відмінність від паперових рулонних і декоративної штукатурки

Рідкі шпалери: їх відмінність від паперових рулонних і декоративної штукатурки

Рідкі шпалери: їх відмінність від паперових рулонних і декоративної штукатурки

Рідкі шпалери - це матеріал для декорування стін, що поєднує в собі кілька етапів обробки. Тут поєднана декоративна штукатурка, лакофарбові матеріали, стандартна обклеювання шпалерами. У підсумку отримуємо оброблену, прекрасно задекоровану стіну, яка виглядає як шикарна венеціанська або шовкова обробка. Простота і швидкість робіт посприяла тому, що багато хто вирішує купити рідкі шпалери замість стандартних, або віддають їм перевагу відмовляючись від декоративної штукатурки.

Чим відрізняються рідкі шпалери від штукатурки

Відмінною особливістю рідких шпалер від штукатурки є відсутність у складі піску і інших інгредієнтів штукатурних сумішей. Замість них використовуються пластифікатори, а також введені до складу наступні матеріали:
• Клей, барвники;
• Целлюлозная основа;
• Шовкові волокна;
• Декоративні елементи.
Для захисту стін від цвілі додаються антигрибкові компоненти. Це дозволяє не тільки задекорувати стіну, але і захистити поверхню від розвитку і поширення грибка. Основа у всіх типів рідких шпалер ідентична, а для декорування і колірної тональності додаються барвники і декор. У підсумку отримуємо різноманітну текстуру, товстий і тонкий обсяг, різноманіття колірних рішень. Кожен споживач самостійно вибирає дизайн шпалер. Декор дозволяє здійснити слюда, перламутрові і блискучі елементи, а також мінеральна крихта, в більшій чи меншій мірі, що потрапили до складу матеріалу.

Відмінність рулонних шпалер від рідких

Рідкі шпалери, ціна яких на порядок вище деяких рулонних, не можуть повною мірою конкурувати один з одним. І це пов'язано не тільки з вартістю, одна назва «шпалери» передбачає різну технологію використання. Рідкі шпалери наносяться на стіну як декоративні штукатурочние суміші, і це їх головна відмінність від рулонних. Також у них абсолютно різний склад, консистенція матеріалу. Рідкі шпалери продаються у вигляді сухої суміші, розфасованої в пакети.

При поклейке рулонних варіантів все одно залишаються стики. Рідкий матеріал це виключає, тут йде цільна обробка по всій стіні. Якщо в процесі експлуатації виникнуть пошкодження в результаті механічного тертя, можна розвести матеріал і залатати новоутворення. З рулонних типом це зробити складніше, доведеться знімати всю смугу. Стильний дизайн і простота обробки все більше схиляє клієнтів на сторону рідкого матеріалу, стримує лише вартість.

Наверх