Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Самоклеючі декоративні 3Д панелі

Самоклеючі декоративні 3Д панелі

Купити декоративні 3Д панелі - фірмова якість і вигідна ціна.

Швидкий спрощений ремонт і чудова якість результату.

Самоклеючі декоративні 3Д панелі з'явилися відносно недавно і відразу завоювали небувалу популярність. Ці універсальні і надійні покриття незабаром витіснять всі інші оздоблювальні матеріали. І це не пафосна заява, а підтверджені факти. Згідно зі статистикою ринку, більшість воліють купити декоративні 3Д панелі замість громіздким і дорогим аналогам. Такі шпалери активно використовуються як в житлових, так і комерційних приміщеннях. 

Експлуатаційні характеристики матеріалів

Декоративні 3Д панелі - це унікальна розробка вражаюча набіром естетичних і експлуатаційних переваг. Виділити можна кілька аспектів, завдяки яким ці покриття стали неймовірно затребуваними:

1. Самоклеючі панелі, як правило, виготовляють з спіненого поліетилену із захисною ПВХ плівкою, що забезпечує їх стійкість до агресивного середовища, вологи та механічних пошкоджень.

2. М'якість, об'ємна фактура і еластичність дозволяють використовувати таку обробку на самих викривлених дефектних поверхнях. Панелі не тільки не постраждають від цього, а будуть максимально міцно фіксуватися без розривів і деформацій, приховуючи недоліки площини.

3. Екологічна чистота і гіпоалергенні властивості дають можливість застосовувати матеріали в дитячих кімнатах і ​​кухнях.

4. Структурна щільність створює додатковий ефект звукоізоляції і теплозбереження.

5. Водо- і грязевідштовхуваючі властивості істотно спрощують догляд і очищення.

6. Доступна ціна на декоративні 3Д панелі дозволяє створювати воістину дизайнерські інтер'єри при мінімальних витратах.

Покриття випускаються в різноманітті варіантів оформлення, що також зробить вашу концепцію орігінальною і неповторною.

Додаткові якості матеріалів і постачальника

У каталозі інтернет-магазина «Буд-Бум» представлені панелі з імітацією дерева, бамбука, цегли, мармуру, ліпного стельового декору. А також дитячі шпалери для малюків і підлітків. Замовити декоративні 3д панелі можна з попереднім розрахунком необхідної кількості. Правильна калькуляція дозволить уникнути браку і надлишку матеріалу.

Фірмові шпалери легко кріпляться до поверхонь без використання клейових складів і спеціалізованого інструменту. Все, що необхідно зробити - видалити захисне покриття, прикласти відріз до поверхні, злегка придавити і розгладити. Збирати складні візерунки не доведеться. Графічний малюнок і правильні зрізи забезпечують економію часу і знижують витрату матеріалів.

Наверх