Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » За матеріалом

За матеріалом

Матеріали рідких шпалер

Ринок будматеріалів стрімко розвивається. При їх розробці враховуються такі чинники, як екологічність, простота монтажу і універсальність. Серед таких новинок виділяються рідкі шпалери, активно застосовуються для внутрішньої обробки приміщень. У магазинах зараз можна знайти великий асортимент цих матеріалів.

В результаті може здатися, що купити рідкі шпалери простіше простого. Однак великий асортимент часто заводить покупців в глухий кут, адже хочеться зробити єдино правильний вибір.

Цей вид будівельних матеріалів поставляється у вигляді сухої суміші. Найчастіше вага однієї упаковки складає 1кг. Перш ніж замовити рідкі шпалери, багато людей хочуть знати їх склад:
    - основа з натуральних волокон, наприклад, шовку;
    - акриловий барвник;
    - клейова добавка.

На властивості матеріалу впливає його основа. Складно дати конкретні рекомендації, та як у кожного покупця свої очікування від товару, що купується. Наприклад, шпалери на основі бавовни на дотик нагадують тканину і створюють атмосферу домашнього затишку. В результаті багато людей саме ці рідкі шпалери замовити в інтернет магазині.

При цьому кожен з матеріалів має не тільки переваги, а й недоліки. Так ціна рідких шпалер на основі целюлози виглядає більш привабливою, але вони швидко вицвітають під впливом сонячного світла. Таким чином, вибір цього цікавого будматеріалу багато в чому залежить від індивідуальних побажань покупця.

Наверх