Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Новинка рідкі шпалери МАКС-КОЛОР швидкого приготування

Новинка рідкі шпалери МАКС-КОЛОР швидкого приготування

Новинка рідкі шпалери МАКС-КОЛОР швидкого приготування

Рідкі шпалери ТМ Макс-Колор - швидкого приготування, не вимагають замочування на 8-10 годин, гарненько перемішати (тільки вручну) і достатньо всього 10-15 хвилин їм відстоятися і можна наносити.

Асортимент рідких шпалер Макс-Колор більше 250 видів кольору і текстур.

Рідкі шпалери Макс-Колор поставляються в поліетиленових упаковках вагою 800 грам і з витратою однієї упаковки на 4 кв.м.

Рідкі шпалери Макс-Колор призначені для обробки стін і стель житлових приміщень, номерів готелів, ресторанів і клубів, салонів краси, а також для адміністративних і громадських приміщень.

В упаковці всі компоненти між собою добре перемішані, що дає можливість, при необхідності змушують навіть підлогу упаковки або 100 - 200 грам.

Рідкі шпалери складаються з натуральних компонентів: волокон целюлози, бавовни, слюди, шовку. Матеріал гіпоалергенний, немає необхідності використовувати засоби індивідуального захисту при роботі з ними.

Добре володіють високими теплоізоляційними і звукопоглинальні властивості, що дає вашим стінам додаткові переваги їх використання для обробки залізобетонних стін і стель.

Рідкі шпалери Макс-Колор є неоднорідним матеріалом, який дає можливість пропускати повітря, завдяки чому на стінах не конденсується волога, а в приміщенні не створюється «парниковий ефект». Тому рідкі шпалери Макс-Колор можна використовувати в неопалюваних приміщеннях (кемпінгах, пансіонатах, дачних будівлях).

Рідкі шпалери настільки прості у використанні, що їх можуть завдавати люди без спеціальної підготовки.

Нанесення рідких шпалер Макс-Колор дає можливість отримати суцільне покриття без стиків і швів.

Пошкоджене покриття Макс-Колор легко відремонтувати - досить зволожити пошкоджене місце водою і шпателем все виправити.

Рідкі шпалери мають тривалий термін зберігання, не бояться вологості, низьких і високих температур.

Наверх