Кабінет
Порівняння товарів
Контакти
Кошик
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Новинка весна 2020 рідкі шпалери Біопласт серія "PREMIUM"

Новинка весна 2020 рідкі шпалери Біопласт серія "PREMIUM"

Рідкі шпалери Біопласт серія

Рідкі шпалери ТМ Біопласт представили новий каталог №4 рідких шпалер серії «PREMIUM».

Нова серія рідких шпалер починається з артикулу № 1001 по № 1022, складає каталог поки 22 види незвичайних, ексклюзивних зразків декоративної штукатурки.

Основа матеріалу однотонний шовк артикул 1001 - 1010 по ціні 294 грн за упаковку і розхід на 3 кв.м, далі зразки 1011 - 1022 по ціні 699 грн і розхід на 4 кв.м, теж основа шовку але вже з додаванням різних відтінків кольорових металізованих волокон, що надає шпалерам неповторний вигляд, виглядають дуже багато.

Зверніть увагу!
З 1 травня по 1 червеня 2020 року ТМ Bioplast надає своїм онлайн покупцям спеціальну ціну на нову колекцію Premium - 699 грн.
Після закінчення спец пропозиції рекомендована ціна буде - 824 грн.

Декоративна штукатурка (рідкі шпалери) ТМ Біопласт серія «PREMIUM» на основі натуральних шовкових призначена для нанесення у внутрішній частині житлових приміщень. Має високий ступінь адгезії, безшовна і еластична. Ідеально підходить для непрямолінійних ділянок. Екологічно безпечний матеріал.


Ця колекція є результатом досвіду, отриманого за 14 років існування торговельної марки Біопласт. У ній використані свіжі напрацювання і нестандартні рішення для отримання нових кольорових композицій і свіжих рішень для оформлення.


По ряду інших цю колекцію виділяє виражений синтез текстильних волокон зі складною структурою. Це дає нові можливості застосування нової колекції в широкій гамі стилів оформлення - від класики до ультрасучасних тенденцій.


Готова поверхня безшовна і має властивості теплоізоляції, звукопоглинання, морозостійкості, повітропроникності, антистатичності, добре приховує невеликі тріщини і нерівності поверхні. Можливий ремонт на окремій ділянці - швидкий ремонт.
Бажаємо хороших покупок і вдалого ремонту.

  

Наверх