Закрити

Зворотний дзвінок

» 
» 
 » Грунтовка для рідких шпалер АКВАБЛОК концентрат

Грунтовка для рідких шпалер АКВАБЛОК концентрат

Як часто нам на практиці доводиться стикатися з «проблемними» поверхнями. Основною їх причиною є те, що волога, яка присутня в оздоблювальних матеріалах проникає не тільки в верхні, а й нижні, глибинні шари.

Будучи провідником, волога в процесі дифузії може вивести на поверхню агресивні речовини, здатні дати пігментацію фінішного покриття.

Подібних речовин дуже багато, і перераховувати їх не має сенсу, але об'єднує їх те, що про їхню присутність дізнаються тільки тоді, коли вони вже проявилися на поверхні.

Існує кілька превентивних методів вирішення даної проблеми, і всі вони зводяться до ізоляції вологи на поверхні від глибинних шарів.

Це вирішується або шляхом покриття поверхні олійними емалями, що далеко не завжди можна застосувати, або використанням гідроізоляційних покриттів, схожих з гумою.

Обидва ці методу не ідеальні:

- по-перше, через високу вартість;

- по-друге, покрита поверхня абсолютно не «дихає», тобто має нульову повітропроникність і паропроникність.

Створений компанією Біопласт грунт-просочення АКВАБЛОК розроблений, щоб уникнути цих недоліків.

Основний принцип його дії варто в створенні на поверхні гідрофобного покриття, додання водовідштовхувальних властивостей мінеральних будівельних матеріалів з метою запобігання їх водонасичення. При цьому покриття має достатню повітропроникність і паропроникність поверхні.

Основні властивості грунту-просочення АКВАБЛОК:

Універсальність

в нерозбавленому вигляді грунтовка для рідких шпалер використовується всередині і зовні приміщень для вологоізоляції пористих і чутливих до вологи будівельних поверхонь таких як: гіпсокартон, деревина, штукатурка, цегла, бетон, ДСП, ДВП перед обклеюванням шпалер, перед нанесенням рідких шпалер, облицюванням керамічною плиткою, фарбуванням латексними фарбами в житлових і виробничих приміщеннях;

в розведеному вигляді склад застосовується в якості грунтовки, в тому числі для зміцнення неміцних підстав, а також для зниження витрати лакофарбних матеріалів. Розводиться водою.

Тип покриваємої поверхні

Пропорція разведення

Штукатурка

1:5 ? 1:20

Вапняні розчини

1:5 – 1:10

Цементні стяжки, гіпсові плиты, штукатурки

1:3 – 1:10

Грунтовка для підлоги

1:3 – 1:5

Цементна підлога і стяжки, бетонні поверхні

1:3 – 1:20

Цементні, гіпсові і інші поверхні

1:3 – 1:10

Зручна розфасовка

Компактна ємність при транспортуванні і зберіганні. При застосуванні в розведеному вигляді 1:10 грунтовка під рідкі шпалери покриває до 110 м2 поверхні, що дорівнює покривається поверхні стін середньої кімнати, розкритої в два шари.

Повітропроникність і паропроникність

Володіючи гидрофобностью, покриття не утворює полімерної плівки, залишаючи пори для достатньою повітропроникності і паропроникності поверхні.

Висока адгезія

Пов'язуючи дрібні частинки на поверхні, грунтовка перетворює їх в частину поверхні, тим самим роблячи її чистою і підвищуючи адгезійні властивості.

Перешкоджає виникненню цвілі і грибків

Ізолює вологу - основну причину виникнення грибків і плісняви, і завдяки складу не дозволяє розвиватися мікроорганізмам.

Перешкоджає появі висолів

Причина появи висолів - проникнення в стіну води і подальше її випаровування із залишком у вигляді солей калію і кальцію. Оброблена поверхня перешкоджає проникненню води, а, відповідно, і пов'язаного з цим утворення висолів.

Сукупність цих властивостей і невисока роздрібна вартість роблять грунт-просочення АКВАБЛОК затребуваним і актуальним продуктом, як серед професіоналів, так і серед початківців.

Купити грунт - просочення для рідких шпалер АКВАБЛОК ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину «Буд-Бум». Ми пропонуємо зручні способи оплати та доставки товарів. З усіх питань телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами - наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором і оформленням замовлення.

Бренд: Рідкі шпалери ТМ Біопласт (Bioplast)
Витрата: 1 : 100 кв.м
Вага упаковки: 1 кг.
Доставка: 2-3 дні
Термін зберігання: Необмежено
Спосіб упаковки: поліетиленовий пакет

Напишіть відгук
Залиште ваш відгук про товар
Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

Супутні товари:

Схожі товари:

Хіти продажів

Дивитися всі новинки

Наверх