Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери від виробника «Стиль»

Рідкі шпалери від виробника «Стиль»

Купити Рідкі шпалери від виробника «Стиль»  інтернет магазин БудБум в Україні

Компанія «Стиль» почала виробляти рідкі шпалери в Україні в 2010 році. З самого початку бренд дбав про якість продукції, прагнув покращувати технології і модернізувати виробничі процеси. Бренд «Стиль» виграє у конкурентів, ціна на рідкі шпалери «Стиль» доступна, а їх якість знаходиться на висоті. Торгова марка «Стиль» працює прозоро, а безпеку її продукції підтверджена висновком СЕС.

Що являють собою рідкі шпалери від виробника «Стиль»

Купити рідкі шпалери «Стиль» можна через інтернет і стаціонарні точки продажів. Компанія виробляє універсальний матеріал, який можна використовувати для обробки стін у житлових і нежитлових приміщеннях. Застосовують шпалери для декорування стін, стель, похилих і фігурних поверхонь. Упаковка продукції здійснюється в пакети вагою 1 кг, там присутні інструкції по застосуванню. Усередині пакета сухий склад, для його приготування потрібно вода.

Для виробництва шпалер використовується:

- Волокна целюлози;
- Волокна шовку;
- Нитки пряжі;
- Декоративні блискітки;
- Клейова складова.

Вирішивши купити або замовити рідкі шпалери через інтернет, ви побачите відмінності не тільки в текстурі, але і в вартості. Ціна в значній мірі коливається, а залежить вона від якості використовуваного матеріалу. Левову частку собівартості формує склад, а також технологія виробничого процесу. Універсальні стандартні рідкі шпалери виготовляються зі штучного шовку і целюлози, в преміальних варіантах застосовується натуральний шовк. При додаванні Гліттера, флоки або вермикуліту, введення до складу інших декоративних елементів, ціна на рідкі шпалери збільшується.

Важливі переваги рідких шпалер «Стиль»

Торгова марка «Стиль» має свій інтернет магазин рідких шпалер, співпрацює з дилерами, продає оптові партії за заводською ціною. Це дозволяє торговельним компаніям купувати продукцію і вигідно реалізовувати її своїм клієнтам. Правильно визначивши напрямок розвитку, компанія зробила акцент на виробництві рідких шпалер. Це ідеальний варіант для обробки стін і стель, який набагато краще за своїми характеристиками, ніж рулонні шпалери або декоративна штукатурка.

Плюси рідких шпалер бренду «Стиль»:

1. Екологічна чистота і безпека для здоров'я людей, рідкі шпалери можуть використовуватися в дитячих кімнатах, шкільних і дошкільних навчальних закладах.

2. Матеріал володіє значними ізоляційними властивостями, знижує шумовий діапазон, утримує тепло в приміщенні, перешкоджає його інтенсивної втрати.

3. Простота і легкість нанесення дає можливість працювати з обробкою людям без досвіду. Через 10-20 хвилин набивається рука, і людина швидко входить в стандартний режим роботи.

4. Шпалери наносяться щільним шаром, не залишають стиків. Також їх можна використовувати на нерівній поверхні, всі дефекти нівелюються, залишаються непомітними.

5. Перевага нанесення рідких шпалер в кутах, де часто трапляються перекоси. Прекрасно обробляються складні фігурні ділянки, шпалери можуть використовуватися для обробки арок і колон.

6. Шпалери не мають неприємного запаху, а при механічному пошкодженні, швидко реставруються.

Виробники рідких шпалер «Стиль» рекомендують купувати продукцію новачкам, які ніколи не мали справи з даним матеріалом. З їхньою допомогою декоруються не тільки стіни, але і віконні укоси. Посредствам заповнення тріщин і ям згладжуються нерівності поверхні. Виробник дає на свою продукцію гарантію 10 років. Компанія «Стиль» робить на замовлення рідкі шпалери в Україні, а в її каталозі представлено більше 260 найменувань зразків продукції, що випускається.

Наверх