Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери від виробника «Сілк Пластер»

Рідкі шпалери від виробника «Сілк Пластер»

Купити рідкі шпалери від виробника «Сілк Пластер» інтернет магазин БудБум в Україні

Зовсім недавно рідкі шпалери були новинкою, а обробка ними обходилася дуже дорого. Сьогодні цей матеріал знають всі, а простота виготовлення і популяризація серед населення, посприяли появі вітчизняних фірм-виробників. Компанія SilkPlaster реалізує рідкі шпалери в Україні, але сама є російською. Бренд «Сілк Пластер» досить відомий, його продукція продається в Україні, Латвії, і ще 10-ти країнах, серед яких США, ОАЕ. Компанія має представництво в Латвії, звідти і здійснюються поставки продукції на український ринок.

Що являють собою рідкі шпалери бренду «Сілк Пластер»

Середня ціна на рідкі шпалери «Сілк Пластер», а також розширений асортимент, сприяють популяризації продукції. Виробник випустив більше 20 різних колекцій, серед яких кожен може підібрати для себе прийнятний тип обробки. Серії різняться колірним сприйняттям, декоративним наповнювачем, фактурної складової і ціновою політикою. Купити рідкі шпалери бренду «Сілк Пластер» можна з різними основами, споживачам надаються варіанти з:

• Целюлозним наповнювачем;
• Шовковим наповнювачем;
• Шовково-целюлозною основою.

Найпростішими і недорогими є целюлозні рідкі шпалери, ціна їх стартує від 119-185 гривень. Виробник гарантує високу якість, дотримання квадратури покриття щодо заявлених параметрів. Шпалери з шовковим наповнювачем коштують дорожче, вони не збирають пил, приємні в тактильному дотику. Найбільш затребувані целюлозно-шовкові склади, вони дешевше шовкових, але за характеристиками і зовнішнім даним повністю схожі. Практично в кожному інтернет магазині рідких шпалер ви знайдете продукцію компанії «Сілк Пластер», зможете вибрати і придбати вподобаний варіант обробки.

Переважні характеристики рідких шпалер «Сілк Пластер»

Купити рідкі шпалери «Сілк Пластер» можна за доступною ціною, але сама мінімальна вартість все одно вище, ніж у українських брендів. Для різноманітності дизайну виробник використовує добавки, що дає можливість надавати споживачеві різноманітні дизайни і варіації. Матеріал призначений для використання всередині приміщень, як опалювальних, так і неопалюваних. Хороша клейова основа дає можливість чудово обробляти всі зони, фігурні ділянки, овальні поверхні, стіни і стелі.

Чому слід вибрати рідкі шпалери «Сілк Пластер»:

• Виробник заявляє значний термін експлуатації рідких шпалер - 10-15 років.
• Великий вибір колірних тональностей, від спокійних і ніжних, до кричущих і строкатих.
Шпалери «Сілк Пластер» мають міжнародну сертифікацію, продукція активно продається в Європі і США.
Бренд «Сілк Пластер» немолодий, йому більше 20 років, а це досвід і навички, випуск перших рідких шпалер був налагоджений ще в далекому 1997 році.
• Розширений ціновий діапазон дозволяє купити прості варіації і шпалери преміум-класу.
• Використовувати рідкі шпалери дуже просто, зробити стильну обробку стін можна самостійно.
• Поверхня без стиків і переходів - вагомий плюс рідких шпалер.
• Пошкоджені шпалери можна швидко замінити локально, без зняття смуги, як в рулонних покриттях.

Замовити рідкі шпалери «SilkPlaster» можна через інтернет, компанія співпрацює з багатьма онлайн магазинами. Також продукція активно представлена ​​в будівельних гіпермаркетах. Це матеріали тривалого використання, повністю безпечні для здоров'я людей. Колекції бренду «SilkPlasters» представлені і на нашому сайті.

Наверх