Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери від виробника «ПолДекор»

Рідкі шпалери від виробника «ПолДекор»

Купити рідкі шпалери від виробника «ПолДекор» інтернет магазин БудБум в Україні

Купити рідкі шпалери в Україні можна від різних брендів, як вітчизняних, так і іноземних. Компанія «ПолДекор» - це польський виробник, що працює на ринку більше 20 років. Компанія досить відома, вона поставляє свою продукцію в Росію, США і навіть Азіатські країни. Особливість бренду в використанні унікальних технологій і обладнання. Деякі агрегати ексклюзивні, використовуються тільки для виробництва конкретної колекції. Конкуренти завжди хотіли отримати такі технології, а бренд «ПолДекор» ретельно оберігає їх, зберігаючи в секреті.

Що являють собою рідкі шпалери бренду «ПолДекор»

Доступна ціна на рідкі шпалери «ПолДекор», а також їх високу якість, сприяють популяризації продукції даного бренду. Вартість на суміші «ПолДекор» в Україні значно нижче, ніж у інших європейських конкурентів. Це виділяє польський бренд із загальної маси, пропонуючи українським споживачам купити рідкі шпалери високої якості за доступною ціною. Дуже ніжна, красива обробка, що відрізняється довговічністю. Виробник гарантує тривалу експлуатацію протягом 10-15 років. Шпалери будуть в ідеальному стані навіть в момент, коли ви захочете їх замінити.

Для виробництва шпалер використовується:

- Целюлоза;
- Волокна бавовни;
- Шовкові волокна;
- Різні типи пряжі;
- Декоративні блискітки;
- Клейова основа;
- Антибактеріальні включення, та інше.


Польський виробник випускає сотні сумішей, які в повному обсязі не можуть бути представлені в стаціонарних магазинах. Замовити рідкі шпалери з розширеного каталогу можна через інтернет портали, які співпрацюють з компанією ПолДекор. Бренд дорожить своєю репутацією, тому в складі його сумішей присутні тільки натуральні компоненти. Матеріал зручний у використанні, здатний не тільки прикрасити і перетворити будь-яку кімнату, але і знижує рівень шумів, мінімізує тепловтрати.

Плюси рідких шпалер бренду «ПолДекор»:

1. Безпечний і екологічно чистий матеріал, не викликає алергії, може застосовуватися для облаштування спалень і дитячих.

2. Завдяки входженню до складу захисних і антибактеріальних компонентів, стіни не пліснявіють, а сам матеріал пропускає повітря, не закупорює доступ до стін.

3. Освіжити кімнату за допомогою рідких шпалер може кожен, для цього не потрібні спеціальні знання.

4. Підгонка і обрізка не потрібна, шпалери наносяться на всю стіну без єдиного стику.

5. Не страшні перекоси кутів, будь-які нерівності ховаються під шпалерами.

6. Просто обробляються складні ділянки підвісних стель, арок і колон.

7. При використанні продукту ви не почуєте неприємного запаху, не отримаєте подразнень шкіри, наносити шпалери можна без рукавичок.

8. Механічні пошкодження можна швидко відреставрувати, навіть через 2-3 роки, будь то маленький або великий дефект.

Практично кожен інтернет магазин рідких шпалер в Україні, а також стаціонарні будівельні гіпермаркети, прагнуть укласти договір з брендом «ПолДекор» для продажу їх продукції. Компанія PolDecor виготовляє рідкі шпалери з суміші бавовни, шовку і целюлози. Матеріал підходить для використання в приватних будинках, квартирах, приміщеннях без опалення. Часто можна зустріти рідкі шпалери «ПолДекор» в офісах, салонах краси і навіть ресторанах. Це ідеальний сучасний матеріал, що дозволяє швидко і без особливих навичок створити красу в будь-якому приміщенні.

Наверх