Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери від виробника «Екобарви»

Рідкі шпалери від виробника «Екобарви»

Купити Рідкі шпалери від виробника «Екобарви» інтернет магазин БудБум в Україні

Торгова марка «Екобарби» розробляє, випускає і реалізує рідкі шпалери в Україні. Продукція виділяється розширеним асортиментним рядом і доступною ціною. Пройшли часи, коли рідкі шпалери потрібно було замовляти з-за кордону, сьогодні вітчизняні торгові марки пропонують чудові зразки хорошої якості і з доступною ціною. Бренд «Екобарви» входить в 10-ку кращих компаній свого сегменту, він працює на ринку з 2013 року, за цей період встиг розробити власні технології і модернізувати виробництво. Купити рідкі шпалери «Екобарви» можна на їх власному сайті, а також придбати у дилерів по аналогічній з виробником ціною.

Що являють собою рідкі шпалери бренду «Екобарви»

Споживач, який вирішить купити рідкі шпалери «Екобарви», повинен знати, що він отримає якісний обробний матеріал вітчизняного бренду. Виробництво засноване на використанні екологічно чистих матеріалів. Це целюлоза з Німеччини, слюда з Бельгії, клей і текстиль з Туреччини. Компанія впровадила нові технології, а сам матеріал виготовляється на сучасних конвеєрних лініях. Ціна на рідкі шпалери доступна, а наносити їх можна практично відразу після розведення. Компанія «Екобарви» не приховує склад, вказує все, до єдиного інгредієнта, що використовується при виробництві рідких шпалер.

У складі рідких шпалер присутні:

- Целюлоза;
- Бавовняні нитки;
- Вовняні нитки;
- Штучний шовк;
- Природна слюда;
- Натуральний клейовий склад.

Поважаючий себе інтернет магазин рідких шпалер намагається внести в свій каталог продукцію компанії «Екобарви». Важлива особливість цього бренду в можливості чіткого підбору кольорів, від світлого до темного. Це дозволяє компонувати інтер'єр стіни в кількох тональностях, без зміни текстурного оформлення. Важливий бонус від бренду «Екобарви» - це п'ятирічна гарантія на кольорову і структурну основу. Також виробник гарантує високу якість, повну відповідність кольорів і площі декоративного покриття.

Переважні характеристики рідких шпалер «Екобарви»

Перед тим, як замовити рідкі шпалери «Екобарви» через інтернет, споживачеві рекомендують подивитися відео презентації. Компанія розробила і представила їх першими серед конкурентів, щоб покупці мали уявлення, розуміли, як просто і зручно працювати з обробкою, як правильно вибирати матеріал.

Плюси рідких шпалер бренду «Екобарви»:

1. Екологічна чистота і безпека матеріалу, він повністю нешкідливий, може застосовуватися при ремонті кімнат для дітей.

2. Спеціальний склад шпалер запобігає утворенню під ними грибків і плісняви.

3. Проста робота з рідкими шпалерами дозволяє обробляти стіни непрофесіоналам.

4. Відсутність стиків створює рівний ландшафт, не потрібно підрізування і підгонка, як в рулонних шпалерах.

5. Нерівність кутів швидко ховаються під шпалерами, як і покриваються всі тріщини стін.

6. М'який матеріал зручно лягає на фігурних зонах арок, підвісних стель, круглих колон.

7. Відсутні токсичні запахи, присутні приємні тактильні відчуття, надзвичайна теплота від стін.

8. Рідкі шпалери можна реставрувати, навіть через 2-3 роки після ремонту, замінивши лише потрібну частину, а не всю смугу.

Купити рідкі шпалери «Екобарви» можна для обробки будь-яких поверхонь: бетонних, цегляних, дерев'яних, залізних. З їх допомогою можна закрити труби, обробити укоси вікон, арок, перетворити будь-які геометричні форми в горизонтальному, вертикальному положенні, під різним кутом нахилу. Найчастіше рідкі шпалери набувають для обробки стін і стель. Розширений асортимент дозволяє підібрати дизайн на будь-який смак.

Наверх