Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери від виробника «Біопласт»

Рідкі шпалери від виробника «Біопласт»

Купити рідкі шпалери від виробника «Біопласт»  інтернет магазин БудБум в Україні

Компанія «Біопласт» виробляє рідкі шпалери в Україні, входить в п'ятірку лідерів даного будівельного сегмента. Бренд «Біопласт» почав свою трудову діяльність з випуску рідких шпалер в 2006 році. ТМ «Біопласт» самостійно розробляє, виробляє і продає свою продукцію. Це перша компанія в Україні, яка почала займатися рідкими шпалерами, до цього даний оздоблювальний матеріал привозився з-за кордону і коштував досить дорого. Доступна ціна на рідкі шпалери «Біопласт» дозволила популяризувати обробку серед споживачів. Сьогодні їх використовують для декорування стін, стель, перегородок, арок, віконних укосів.

Що являють собою рідкі шпалери бренду «Біопласт»

Універсальність і досконалість стилю, різноманітна колірна і текстурная палітра - це ви отримаєте, якщо вирішите купити рідкі шпалери «Біопласт». Виробник позиціонує свою продукцію як екологічну та високоякісну, представляє кілька серій, кожна з яких виділяється особливим шармом складу, кольору і текстури. Бавовняні і шовкові волокна створюють надзвичайні тактильні відчуття. Стіни з обробкою з рідких шпалер набувають м'якість і теплоту, наближають людину до самоти з природою. Можна замовити рідкі шпалери «Біопласт» в інтернет-магазині, купити в гіпермаркеті і на будівельному ринку.

Рідкі шпалери «Біопласт» представлені кольорами:

- Графітом, жовтої вільхи;
- Червоним цегляним;
- Кремовим, пісочним;
- Бежевим, білим;
- Коричневим, сірим;
- Оливковим та ін. тональністю.

Практично кожен інтернет магазин рідких шпалер пропонує продукцію компанії «Біопласт». Виробник випускає різні варіації текстур і цінових категорій. У складі шпалер використовуються різні компонування, основою служить целюлоза і дрібні штучні шовкові волокна. Додавання парчі, люрексу, гліттера, здорожує продукцію. Так ціна на рідкі шпалери варіює від 105 до 400 гривень за упаковку. Це український бренд, що виключає витрати на транспортування і імпортні мита. Даний факт також впливає на вартість, дозволяє недорого купити якісний товар від українського виробника.

Важливі переваги рідких шпалер «Біопласт»

При виробництві рідких шпалер «Біопласт» використовує флоки - своєрідні кольорові включення. Завдяки їм візуально збільшується обсяг, і шпалери набувають глибину. Іноді такий декор нагадує камінь, штукатурку, обробку матеріалом, але при цьому зберігаються всі переваги рідких шпалер.

Плюси рідких шпалер бренду «Біопласт»:

1. Матеріал абсолютно безпечний і екологічно чистий, не викликає алергії, може використовуватися в дитячих кімнатах і установах.

2. Стіни під рідкими шпалерами не пліснявіють, зберігають тепло в приміщенні, приглушують шуми.

3. Працювати з рідким матеріалом може неспеціаліст, який ніколи ненаносив штукатурку на стіни і не займався обклеюванням рулонних шпалер.

4. Відсутність стиків - важливий плюс, не треба робити підгонку, обрізку, а нерівність стіни нівелює нанесений шар рідких шпалер.

5. Не страшні перекоси кутів, тут обробка нічим не відрізняється від прямих стін.

6. Складні фігурні ділянки підвісних стель, арок і колон, легко і швидко декоруються.

7. Відсутність шкідливих запахів і можливість швидкої реставрації - вагомий плюс.

Бренд «Біопласт» пропонує купити рідкі шпалери під свій настрій, призначення, інтер'єр приміщення. Представлено більше сотні зразків під штукатурку, які тільки тактильно видають шпалери. Можна придбати варіант з яскраво вираженою текстильної основою, включенням дрібних блисків і великих люріксових ниток. Для створення оригінального дизайну, пропонується компонувати кілька кольорів або текстур. Це дозволить насолодитися ефектною обробкою стін і стель.

Наверх