Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери від бренда «Юрські»

Рідкі шпалери від бренда «Юрські»

Купити рідкі шпалери від бренда «Юрські» інтернет магазин БудБум в Україні

Світ будівельних і оздоблювальних матеріалів постійно розширюється, одні склади йдуть, на їх зміну приходять інші. Так сталося і з новим видом штукатурки для стін. Це рідкі шпалери, купити їх вирішують замість рулонних варіацій, а також ними замінюють стандартну штукатурку. Бренд «Юрські» з'явився відносно недавно, але швидко встиг завоювати серця споживачів. Каталог компанії представлений великою кольоровою і текстурною гамою, а також зразками зі спеціальними посиленими характеристиками. Так можна купити зразки з посиленою звукоізоляцією або замовити рідкі шпалери з підвищеною термостійкістю. Останні застосовуються на нагріваючих поверхнях (камінах, печах).

Що являють собою рідкі шпалери бренду «Юрські»

Назва «Юрські» не зовсім точне, продукція випускається під брендом «Юрські», а виробляє її компанія «Q стандарт». Ціна на рідкі шпалери «Юрські» знаходиться в середньому ціновому сегменті, при цьому якість продукції виділяється. Бренд виготовляє кілька колекцій рідких шпалер за фіксованою ціною. Встановивши вартість 99 гривень за пачку, він не міняв її навіть при зростанні цін на сировину. Крім матеріалу для широких мас, під брендом «Юрські» ви зустрінете і дорогі елітні зразки. У складі матеріалу ви знайдете тільки безпечні компоненти, включаючи барвники та інші наповнювачі. Бренд випускає кілька колекцій, кожна з яких відрізняється кольоровою динамікою, структурою, складом.

Для виробництва використовується:

- Целюлоза;
- Бавовняні нитки;
- Натуральний шовк;
- Штучні волокна;
- Пластифікатори;
- Фунгіциди;
- Декоративні елементи.

Це єдині рідкі шпалери в Україні до недавнього часу, які можна було без проблем використовувати повторно. Виробникам вдалося створити унікальну якість з простих матеріалів. Рідкі шпалери «Юрські» можуть використовуватися при оформленні спалень, віталень, прихожих, застосовуватися в неопалюваних приміщеннях, на балконах, верандах. Простота в догляді є додатковим бонусом. Введення до складу антибактеріальних компонентів дозволяє захистити стіни від цвітіння, розмноження грибка і цвілі.

Переважні характеристики рідких шпалер

Доступна вартість - найважливіший аспект, але його особливість в тому, що він підкріплений якістю. Застосовуючи різні добавки, виробник створює оригінальні дизайни матеріалу, виводячи на ринок все нові і нові колекції. Практично в кожному інтернет магазині рідких шпалер ви знайдете зразки «Юрські».

Плюси рідких шпалер бренду «Юрський»:

1. Універсальний матеріал, який використовується для обробки горизонтальних, вертикальних і похилих поверхонь, включаючи обробку арок, ніш, віконних укосів.

2. Покращена тепло і звукоізоляція приміщень, стіни яких оброблені рідкими шпалерами «Юрські».

3. Є можливість локальної реставрації окремих ділянок, якщо вони ушкодяться або брудняться.

4. Простота і легке нанесення дозволяє швидко зробити ремонт власними силами.

5. Виражена фактура і м'якість матеріалу сприяє маскуванню дефектів стін.

6. При нанесенні покриття не утворює швів, приховує мікротріщини.

7. Пропонується розширений каталог різних дизайнерських текстур і колірних гам.

Виробник вводить до складу рідких шпалер фунгіциди - спеціальні антибактеріальні компоненти. Саме вони стають перешкодою для грибків і плісняви. Купити рідкі шпалери «Юрські» - означає придбати еластичні матеріали, які не потріскаються після висихання, не збиратимуть пил, мінімізують шуми і тепловтрати, а ще їх можна використовувати повторно.

Наверх