Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери для ванної

Рідкі шпалери для ванної

Купити Рідкі шпалери для ванної

За допомогою рідких шпалер обробляються житлові і неопалювані приміщення, а їх екологічність дозволяє застосовувати суміші навіть в спальнях і дитячих. Матеріал має ряд вагомих переваг, а працювати з ним можуть навіть не професіонали. Ціна на рідкі шпалери в Україні доступна для споживачів, при цьому не всі вони підходять для використання у ванних кімнатах. Чи існують рідкі шпалери для ванної, чи раціонально їх використовувати в цьому приміщенні, давайте розбиратися.

Характеристика рідких шпалер

Заводські зразки не містять шкідливих і токсичних речовин, є повністю екологічні та безпечні для здоров'я людей, чого не скажеш про підробки, виготовлених кустарним способом. Високі теплоізоляційні характеристики є плюсом, як і приємні тактильні відчуття. При пошкодженні ділянки (навіть на видному місці), його можна швидко відреставрувати. Поверхня суцільна і не має швів, що створює повну монолітність усього приміщення. Дихаючі характеристики - важлива особливість, вони перешкоджають утворенню грибків і плісняви ​​під шпалерами.

Що входить до складу рідкої обробки:

Це спеціальна суміш, що складається з декількох компонентов. Кожен виробник створює свою формулу, визначає співвідношення всіх елементів для максимально ефективного зчеплення і зовнішнього вигляду. В основі суміші лежить бавовна, целюлоза, шовк, текстильні волокна, декоративні елементи (блискітки, кольорові вкраплення, люрекс, фольга, пр.). Деякі виробники включають до складу сухі водорості, слюду, кору дерева, а також клейові скріпляючі компоненти і колірні пігменти.

Чи раціонально обробляти стіни у ванній рідкими шпалерами

Купити рідкі шпалери для ванної хочуть не всі, в основному це приміщення облицьовуються плиткою, кахлем. Цим матеріалами в значній мірі поступається декоративна рідка обробка. Перш за все це виражається в практичності і зносостійкості. Здатність вбирати вологу відразу нівелює дані важливі характеристики. Особливо це стосується погано провітрюваній ванній, де після прийняття душу на стінах збирається волога. У такій обстановці декоровані стіни не прослужать і року, доведеться знову робити ремонт.

Якщо ви вирішили для обробки ванної замовити рідкі шпалери, то зверніть увагу на суміші з шовковим наповнювачем. Целюлозні і бавовняні тут не підійдуть, вони швидко зносяться і прийдуть в непридатність. Раціонально використовувати даний тип декору стін в найманих квартирах, де слід швидко зробити ремонт, а жити довго не планується. Також доцільно застосовувати їх в добре провітрюваній ванній, де після купання вологе повітря відразу витягується через природний або примусовий повітропровід.

Тонкощі дизайнерської майстерності

За допомогою рідких шпалер можна не тільки віддекоріровати стіну, але і створити різні візерунки, піано, багатобарвні компонування, переходи зі світлої тональності в більш темну. Можна також сформувати імітаційну плитку, зіграти на контрастності кольору. Додаючи кольорову фарбу створюються будь-які відтінки для декору. В універсальних сумішах (готових до застосування), присутні різні типи текстур, від гладкої до опуклою і рельєфною. Купити рідкі шпалери можна для формування класичного, вінтажного і мінімалістичного інтер'єру. При цьому слід пам'ятати, що розміщувати таку обробку слід подалі від змішувачів і місць, на які може потрапити вода. Найчастіше такий декор актуальний для ванн з душовими кабінками, приміщень з потужною вентиляцією.

Наверх