Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери для стелі

Рідкі шпалери для стелі

Рідкі шпалери для стелі

Рідкі шпалери можна використовувати як для декорування стін, так і для обробки стель. Тут важливо розуміти, що купити рідкі шпалери для декору стелі рекомендують в разі, коли і стіни обробляються матеріалом такого типу. Це може використовуватися в підвісних системах, прямих і фігурних конструкціях. Схема нанесення на поверхню не відрізняється від стін, а сама обробка виглядає шикарно. Це відмінний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт самостійно, без залучення майстрів.

Особливості використання рідких шпалер на стелі

Горизонтальне нанесення на стелю - це небезпека відпадання, відшарування окремих зон. Тому слід вибирати заводський матеріал від перевіреного виробника, розводити його відповідно до зазначених пропорціями. В іншому ви отримуєте одні переваги, а їх не так вже й мало.

Переваги рідких шпалер для стелі:

1. Натуральний матеріал.

2. Захист від цвілі і грибків.

3. Висока гігроскопічність.

4. Прекрасна провітрюваність.

5. Різноманітність кольорів і текстур.

6. Простота декорування.

7. Відсутність швів і стиків.

8. Тривалий термін експлуатації.

Ціна на рідкі шпалери в Україні не така висока, а з урахуванням самостійного нанесення, ремонт обійдеться недорого. Споживач отримує екологічно чистий матеріал, відсутність шкідливої ​​хімії. Текстурна різноманітність дозволяє впровадити в життя будь-які задуми. Кольорові композиції дають можливість підібрати прийнятну тональність під стіни, елементи інтер'єру та меблі. Великий плюс - бесшовность покриття, без проблем обробляються складні геометричні ділянки. Фахівці рекомендують купити рідкі шпалери з антистатичними властивостями, щоб вони не збирали пилу і без проблем очищалися.

Технологія обробки стелі рідкими шпалерами

Якщо ви вирішили купити або замовити рідкі шпалери для стель, треба запитати у продавця про наявність інструкції в упаковці. Важливо в потрібній пропорції розвести матеріал, дотримуючись всіх зазначених норм і правил.

Нанесення суміші на стелю:

1. Проводиться очищення і знежирення поверхні.

2. При необхідності, поверхня шпаклюється.

3. Проводиться грунтування акриловим грунтом.

4. Наноситься вододисперсійна фарба.

5. Клеяться плінтуса, інші декоративні елементи.

6. Підготовлена ​​суміш «рідкі шпалери» наноситься на стелю.

Типи і класифікація покриттів для стелі

Всі склади рідких сумішей умовно діляться на два типи. Одні йдуть з фарбувальної складової, а в другі передбачають додавання колірного елемента. Універсальні мають певний колір і готові до використання, в них просто додається вода. Купити і замовити рідкі шпалери можна з різними типами наповнювачів: бавовна, шовк, целюлоза, змішані склади. Ціна залежить від процентної складової натурального матеріалу. Найдорожчі - шовкові, вони набагато довговічніші, ніж бавовняні. Целюлоза часто змішується з шовком, що надає натуральні нотки і знижує собівартість складу.

Тому змішані зразки найчастіше користуються популярністю серед споживачів. Паперові шпалери і декоративна штукатурка поступаються рідким покриттям, якщо розглядати їх суто для обробки стель. Великий плюс - простота і зручність нанесення в складних геометричних зонах, а також можливість реставрування окремих ділянок. Варіантів використання на стелі дуже багато. Тут і з'єднання різних фактур, комбінування тональностей, колірні переходи. Кожен бажаючий зможе знайти для себе прийнятний тип, щодо стилістичних дизайнерських задумок.

Наверх