Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Рідкі шпалери - ідеальне рішення для будинку і не тільки

Рідкі шпалери - ідеальне рішення для будинку і не тільки

Рідкі шпалери - ідеальне рішення для будинку і не тільки

Для оздоблення стін використовується безліч різних матеріалів: шпалери, кахельна плитка, венеціанська штукатурка, фарба. Одним з найбільш ексклюзивних і екологічно чистих способів обробки є рідкі шпалери. Продаються у вигляді порошку або в готовому розведеному розчині. До складу, як правило, входить барвник, перламутр, волокна шовку, целюлози, бавовни, інші нитки, що дозволяють створити цікавий орнамент і текстуру на стінах. Розлучені суміші барвників не містять. Їх необхідно додавати окремо.

Переваги матеріалу

1. Довговічність. При правильній експлуатації таке покриття прослужить більше 20 років.
2. Приємний зовнішній вигляд. Дозволяють створити цікавий малюнок на стінах. Можуть імітувати каміння, шорсткості. Це виглядає ексклюзивно і розкішно!
3. Чи здатні довго зберігати первісний колір, оскільки не вигоряють під дією сонця.
4. Матеріал стійкий до різких перепадів температур. Це дозволяє купити рідкі шпалери для внутрішньої обробки дач і будинків сезонного проживання.
5. Чи можуть перекрити недосконалості стіни начебто легких тріщин, нерівностей.
6. Покриття виготовляється з натуральних матеріалів, тому вважається екологічно чистим без вмісту отруйних домішок.
7. Матеріал дозволяє стінам «дихати», тобто між матеріалом стіни і кімнатою відбувається вільний повітрообмін.

Особливості рідких шпалер

Складно сказати, що на рідкі шпалери ціна низька, товар знаходиться в категорії дорогих елітних матеріалів. Тому до покупки потрібно знати деякі особливості, щоб куплене покриття прослужило як можна довше.
1. Рідкі шпалери не терплять надмірної вологості, так як швидко вбирають вологу і змиваються. З цієї причини їх не можна використовувати у ванній кімнаті та кухні, а також в кімнатах, де часто проводиться вологе прибирання.
2. Матеріал коштує значно дорожче інших типів обробки. Це пов'язано з натуральним складом, а також з нетрадиційним способом нанесення.
3. Глибокі тріщини можуть стати перешкодою в нанесенні покриття, тому їх рекомендується попередньо поштукатурити.

Рідкі шпалери ідеально підходять для обробки вітальні і коридору. Широко застосовуються в ремонті офісів і інших громадських місць: залів очікування, перукарнях і салонах краси. Мають багато достоїнств, тому їх висока вартість виправдана. За допомогою матеріалу можна створити незвичайний візерунок на стінах, який, при правильному догляді і у відповідній середовищі, прослужить кілька десятків років.

Наверх