Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Сучасний тип декору для вашого інтер'єру, купити рідкі шпалери в інтернет-магазині за доступною ціною.

Сучасний тип декору для вашого інтер'єру, купити рідкі шпалери в інтернет-магазині за доступною ціною.

Техніка самостійної поклейки рідких шпалер

Техніка самостійної поклейки рідких шпалер

Технології оздоблення стін постійно вдосконалюються. Багато хто прагне зробити якісний ремонт з використанням безпечних, екологічно чистих матеріалів. Тут на виручку приходять рідкі шпалери - своєрідний вид фінішного покриття, що використовується для декорування стін і стель в приватних оселях і офісних приміщеннях.
Можна купити рідкі шпалери в інтернет-магазині, стаціонарному будівельному гіпермаркеті. Це незвичайне поєднання рулонних шпалер, декоративної штукатурки і лакофарбових покриттів, що несе в собі найкращі якості цих матеріалів. Великий плюс - зручність і простота монтажу, навіть не маючи досвіду, можна швидко навчитися обробляти стіни, створювати затишок в приміщеннях.

Як підготувати стіни і на які поверхні можна наносити рідкі шпалери

Доступна ціна на рідкі шпалери, розширений асортимент, дозволяють втілити в життя незвичайні дизайни, застосувати сучасні способи і методики їх нанесення на поверхню стін і стель. Великий плюс у відсутності стиків, нескладної підготовці поверхонь. Якщо ви вирішили купити рідкі шпалери, то обов'язково отримаєте інструкцію, щодо якої слід готувати стіни, враховуючи їх тип.

Типи поверхонь і їх підготовка до нанесення шпалер:

1. Бетон, цементно-бетонна або глиняна стяжка - на такі поверхні наносять акриловий грунт, шар стартовою шпаклівки, потім покривають знову акриловою ґрунтовкою.
2. Гіпсокартон - поверхня грунтується, шпаклюється, знову грунтується, може використовуватися як стартова, так і фінішна шпаклівка.
3. Всі типи дерев'яних поверхонь, а також ДСП, ДВП, МДФ - покриваються акриловою емаллю, на висохлі стіни (перегородки) можна наносити рідкі шпалери.
4. Будь-які металеві поверхні перед обробкою рідкими шпалерами розкривають акрилової емаллю.

Загальні поради з підготовки поверхні:

• Видалити паперові шпалери;
• Змити побілку, брати фарбу;
• Використовувати прозору або білу акрилову ґрунтовку;
• Не обов'язково ідеально вирівнювати стіни, допустимі спотворення 1-1,5 мм;
• Нанесіть шпалери на висохлу і чисту поверхню;
• При нерівних і криві поверхні, можна підібрати шпалери, виправляють такі дефекти.

Готуємо рідкі шпалери до використання

Якщо ви вирішили купити або замовити рідкі шпалери, перевіряйте наявність інструкції. За стандартом суха суміш розчиняється в теплій воді, перемішується рукою до однорідності. Застосовувати міксер не слід, інтенсивні коливання призводять до втрати кольорово-текстурної схеми. Після перемішування ємність з сумішшю накривається щільною кришкою або поліетиленом. Наполягання триває 8 годин, після чого склад готовий до нанесення на стіну. Перед використанням перемішується вручну (для підняття і розподілу за складом фракцій, які осіли на дні). Приготована суміш може зберігатися 4-5 днів.

Наносимо рідкі шпалери на стіну

Наносяться рідкі шпалери на стіну за принципом штукатурення, але для цього не потрібні спеціальні навички. Пластичну рідку масу просто розгладжують по стіні, поступово покриваючи поверхню повністю. Для зручного нанесення використовують пластикову терку (гладилку, кельму) з ручкою. Наносите шар товщиною 2 мм, більш тонкий, утворює залисини, їх слід покрити зворотним рухом.
Товстий покрив не потрібен, він довше сохне, виникає перевитрата, доводиться більше купити рідких шпалер. Правильно розрахуйте кількість матеріалу, щоб одного замісу вистачило на всю стіну, від одного до другого кута. В іншому випадку доведеться розмочувати висохлий край, а новий заміс може трохи відрізнятися кольорово-текстурованим візерунком. Після 15 хвилин роботи ви станете впевненіше і швидко зможете оновити свою кімнату.

Наверх