Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Гнучкий самоклеючий плінтус багет

Гнучкий самоклеючий плінтус багет

Клейкий плінтус для підлоги - опис і гідності.

Плінтус - обов'язковий елемент в будь-якій кімнаті. Навіть дорогий і якісний ремонт буде виглядати незавершено, якщо залишаться відкритими стики між стіною і підлогою. Тому, потрібно обов'язково використовувати плінтус, який вдало завершить інтер'єрну композицію. І тут постає логічне запитання. Як вибрати якісний матеріал, і не переплатити? Відмінна ідея, яка виправдана як питанням вартості, так і якісними властивостями - замовити самоклеючий плінтус в інтернет-магазині «Буд-Бум».

Особливості та переваги самоклеющегося плінтуса

Даний тип плінтуса являє собою стрічку зі спіненого поліпропілену з водонепроникним покриттям ПВХ. Таке поєднання матеріалів забезпечує високі експлуатаційні характеристики. Плінтус можна встановлювати навіть в жарких приміщеннях або в кімнатах з високою вологістю. Крім цього гнучкий плінтус наділений широким списком переваг:

1. Легкий монтаж. Установка плінтуса полягає в простих діях, які під силу кожному. Необхідно зняти захисне покриття з клейкою боку і рівно притиснути плінтус до потрібної поверхні.

2. Довгий термін служби. Матеріал стійко переносить коливання температур і вологість, зберігаючи при цьому свої первинні властивості. Тому такі проблеми як грибок або «здуття плінтуса» не потурбують.

3. Гнучкість. Плінтус досить еластичний, що дозволяє легко проводити його монтаж на кутах, нерівних стінах, колон і інших поверхнях.

4. Простий догляд. Щоб очистити плінтус від забруднень досить використовувати вологу серветку з невеликою кількістю миючого засобу.

5. Виправдана вартість. Ціна на самоклеючий плінтус значно нижче аналогів з МФД або дерева.

6. Різноманітність дизайнерських рішень. Асортимент гнучкого плінтуса включає великий достаток варіантів, від однотонного покриття до цікавих фактур і всіляких візерунків. Широкий каталог дозволить підібрати найбільш вдалий варіант під ваш інтер'єр.

На сайті «Буд-Бум» ви можете купити самоклеючий еластичний плінтус бажаного забарвлення і в потрібній кількості. Представляємо товари тільки перевірених виробників. Оформивши замовлення в інтернет-магазині, ви гарантовано отримаєте надійний матеріал, який прослужить довго, радуючи привабливим зовнішнім виглядом.

Наверх