Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Оздоблення стін і стель: купити рідкі шпалери з паперу, замовити шовкові зразки.

Оздоблення стін і стель: купити рідкі шпалери з паперу, замовити шовкові зразки.

Види рідких шпалер - від паперових до шовкових

Види рідких шпалер - від паперових до шовкових

Створення спеціального матеріалу «рідкі шпалери» і формування незвичайної технології їх нанесення, дозволило здійснювати унікальну обробку стін і стель безшовним способом. Шпалери продаються в сухому вигляді, це суміш з наповнювача, клейових частин, барвників і спеціальних добавок. Введення до складу блёстков, мармурової і слюдяною крихти, дозволяє отримати різні типи, декори та текстури для обробки стін і стель. Додавання спеціальних антигрибкових речовин дає можливість в процесі нанесення захистити поверхні від прояву цвілі і розмноження грибків. Сьогодні можна купити рідкі шпалери в інтернет-магазині і стаціонарних точках продажів, вибрати прийнятний варіант за ціною, стилістиці і якості.

Рідкі шпалери, види і особливості матеріалу

Сьогодні можна купити рідкі шпалери, схожі за текстурою зі штукатуркою, рулонними шпалерами різних текстур. Візуальне схожість з абсолютно різним складом, рідкі шпалери виготовляють на основі бавовни, до складу вводиться поліестер, волокна шовку, целюлози, елементи перламутру. Існує кілька типів рідких шпалер щодо складу, але всі їх можна класифікувати на два основних види:

1. З шовком;

2. З целюлозою.

Кожен виробник намагається поліпшити свою продукцію, довести її до прийнятного поєднання ціни та якості. Тому зустрічаються різні пропорційні суміші, є можливість замовити рідкі шпалери, до складу яких входить і шовк, і целюлоза одночасно.

Целюлозні рідкі шпалери

Основою тут виступають волокна целюлози, які отримують шляхом переробки деревини. Це та ж папір, але вона не порівнянна з рулонними паперовими варіантами, як по консистенції, так і за типом нанесення матеріалу на стіну. До целюлозної основі додається бавовна, слюда, частинки перламутру. В якості з'єднувального елемента виступає клей. Всі компоненти змішуються в сухому вигляді, перед застосуванням склад розчиняється водою. Целюлозні рідкі шпалери володіють прекрасними теплоізоляційними характеристиками, перешкоджають втрати тепла.

Універсальність матеріалу дозволяє обробляти стіни в неопалюваних приміщеннях, а ось в зонах з підвищеною вологістю целюлозні шпалери використовувати не рекомендується. Приємні тактильні відчуття, шпалери завжди теплі. Ціна на рідкі шпалери з паперу (целюлози), дешевше всіх інших видів, це ще одне їх важлива перевага. Виробники виготовляють як фактурні, так і однорідної текстури рідкі шпалери. Великі фракції целюлози створюють ефект "ватяних" стін, а дрібні, дозволяють відтворювати рівну основу, схожу на стандартні рулонні шпалери.

Шовкові рідкі шпалери

У їх складі присутні волокна шовку, звідси і назва «шовкові рідкі шпалери». Для виробництва використовують як натуральний, так і штучний шовк, ціна на рідкі шпалери зі штучних шовкових ниток дешевше. Фактурність ниток може бути гладкою або рельєфною, фракції великими і менші за розміром. Важлива перевага даного типу обробки - це ефектний зовнішній вигляд, стіни виглядають шикарно, ремонт виглядає дорого і стильно.
Поверхні отримують сатиновий блиск, оксамитову основу, до них приємно торкатися. Виробники формують різні візуалізації, створюють цілі композиції, вводять перламутр, блискітки, гліттер. Великий плюс в низькій гігроскопічності, шовкові шпалери не вбирають вологу, як целюлозні. При цьому забезпечується «дихання» стін, що дуже важливо для комфортного мікроклімату в приміщенні.
До плюсів відноситься тепло і звукоізоляція, стійкість до температурних перепадів і вигоряння. Якщо целюлозні шпалери швидко порошаться і видалити наліт з них не так легко, то шовкові антистатичні, не притягають пил. Часто випускаються комбіновані склади, так звані целюлозно-шовкові варіанти. Коштують вони дешевше, володіють всіма перевагами двох текстур, але використовувати в кімнатах з високою вологістю їх не рекомендують.

Наверх