Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Чи виправдана покупка рідких шпалер: вся правда про матеріал

Чи виправдана покупка рідких шпалер: вся правда про матеріал

Чи виправдана покупка рідких шпалер: вся правда про матеріал

Рідкі шпалери з'явилися в асортименті обробних матеріалів для стін кілька років тому. Спочатку до них ставилися скептично, але згодом зрозуміли перевагу даного матеріалу. Підвищення попиту спроектувало появу підробок, які не завжди відповідають високій якості і сертифікації даного товару. Це відразу спричинило за собою необгрунтованний негативний слух про рідкі шпалери, який ми і поспішаємо зараз розвіяти. Поговоримо на пряму про плюси і мінуси, розповімо всю правду про рідкі шпалери.

Що слід знати про матеріал і його використання

Перш за все слід розуміти, що матеріал був розроблений не просто для обробки, він ніс в собі високу екологічність, в порівнянні з іншими видами декору приміщень. Тому і ціна на рідкі шпалери вище стандартних вінілових, рулонних, декоративної штукатурки. Справжній матеріал з встановленої європейської сертифікацією, виготовляється з натурально сировини, задіюється целюлоза, шовк, бавовна. До складу входить звязуючий компонент, розчиняющийся в воді, а також технологічні добавки.

У той же час можна недорого купити рідкі шпалери, виготовлені зі штучної сировинної бази, на основі синтепону, поліестеру. Ці матеріали погано провітрюються, не дозволяють стінам дихати, що сприяє утворенню грибків, погіршенню мікрофлори в приміщенні. Відсутня і антистатика, це призводить до збору пилу на шпалерах між волокнами. Якби тільки цей аспект, недбайливі кустарні виробники можуть додавати летючі токсичні компоненти, що погіршують здоров'я і самопочуття людей.

На що звертати увагу при покупці рідких шпалер

Рідкі шпалери, ціна яких незрівнянно мала, можуть бути підробкою, виготовлятися в кустарних умовах. Слід вибирати матеріал перевірених брендів, купувати його в спеціалізованих гіпермаркетах і інтернет-магазинах, які дорожать своєю репутацією. Звертайте увагу на склад (тільки натуральні матеріалу, без штучних замінників), він вказаний на упаковці або на пропонуючій інструкції.

Продаж рідких шпалер здійснюється в сухому вигляді, це суміші, розфасовані в пакети. Купуючи не сертифікований продукцію, ви ризикуєте піддати ремонт деформації. Це трапляється, коли температура в приміщенні підвищується до 35-40 градусів, а також в місцях, біля яких розміщені каміни, радіатори. Присутність специфічного різкого запаху також скаже про низьку якість продукції, звертайте на це увагу при покупці.

Наверх