Закрити

Зворотний дзвінок

Шпалери Sirpi

Шпалери Sirpi

Єврейські виробники висувають високі вимоги до обробних матеріалів для стін, шпалери Sirpi займають тут провідну позицію. Це італійський бренд з історією, він був створений в далекому 1890 році, з тих пір постійно розвивається, модернізує технології, вдосконалює виробничі потужності. Мета компанії - щорічний випуск не менше п'яти колекцій шпалер різної спрямованості. Кожна серія складається з понад 100 зразків всіляких відтінків і декорування. Купити шпалери Sirpi можна для класичних і сучасних ремонтів, є можливість підібрати варіант для житлових будинків / квартир, офісів, установ будь-яких сфер діяльності.

Види і особливості шпалер Sirpi

Італійський бренд Sirpi займає гідне місце в рейтингу виробників рулонних шпалер. Фішкою компанії є полівінілхлорідовий зовнішній шар. Його рельєфна структура і міцність дуже подобається споживачам. В Італії шпалери Sirpi дуже популярні. Компанія використовує унікальну технологію, за допомогою якої поверхня імітується під штукатурку, текстиль. Є колекції, в яких верх зовні нагадує дерево, штукатурку і навіть шкіру. Відносно доступна ціна шпалер Sirpi також сприяє підвищенню продажів.

Переваги шпалер Sirpi:

• Міцність і надійність;
• Тривалий термін експлуатації;
• Безпека для оточуючих;
• Простота поклейки і догляду;
• Безпроблемне зняття при новому ремонті;
• Протистоять вигорянням;
• Не бояться вологи.

Компанія випускає якісні вінілові моделі з основою з флізеліну. Щоб зручно було проводити обклеювання, торгова марка Sirpi виготовляє шпалери стандартного і збільшеного розміру. Виділяє колекції Sirpi стійкість до зношування, безпека у використанні, практичність. У нашому інтернет-магазині можна вибрати і замовити шпалери Sirpi з доставкою, вигідно купити матеріали оптом і в роздріб.

Наверх