Закрити

Зворотний дзвінок

Шпалери Rasch

Шпалер Rasch

Продукція німецького бренду Rasch вже не перший рік займає лідируючі позиції на світовому ринку. Така популярність обумовлена ​​тим, що шпалери мають високу якість і відносно демократична ціна.

Типи і особливості шпалер Rasch

Компанія надає покупцям широкий вибір паперових, вінілових, текстильних і флізелінових шпалер, за допомогою яких можна втілити в інтер'єрі найсміливіші дизайнерські рішення. Продукція відрізняється не тільки високою якістю, але і яскравими кольорами, чіткістю зображень. Працювати з шпалерами одне задоволення, оскільки вони легко лягають на поверхню, мають високу стійкість до негативних впливів і мають тривалий термін експлуатації. Купити Rasch - краще рішення для цінителів високої якості і неперевершеного стилю. При виробництві шпалер фірми Rasch використовується сучасне обладнання та інноваційні технології, завдяки чому продукція має ряд переваг:
• Міцність;
• Натуральність;
• Довговічність;
• Надійність;
• Стійкість до УФ променів і вологості;
• Доступна ціна шпалер Rasch.

У каталозі інтернет-магазину «Буд-Бум» представлено широкий асортимент шпалер від німецького виробника, який дозволить підібрати підходящий варіант для будь-якого стилю і бюджету. Замовити шпалери Rasch можна на сайті інтернет-магазину «Буд-Бум», який надає можливість вибрати оптимальний варіант для обробки спалень, кухонь, віталень і передпокоїв. Завдяки безпеки використовуваних матеріалів, їх також застосовують для обробки дитячих кімнат. Вся продукція, представлена ​​на сайті, відповідає європейським стандартам якості і буде радувати ваш погляд довгий час.

Наверх