Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Шпалери P+S international

Шпалери P+S international

Шпалери P + S international

P + S international - німецька компанія, яка виробляє якісні шпалери для оздоблення стін. Продукція має високу сертифікацію, виготовляється за європейськими стандартами, є безпечною і зносостійкого. Купити шпалери P + S international можна для обробки будь-яких приміщень, як житлових, так і офісних. Висока екологічність дає можливість використовувати шпалери в дитячих кімнатах і спальнях. Виділяє продукцію і невисока вартість, прийнятна ціна шпалер підвищує їх продаваемість.

Види і особливості шпалер P + S international

У виробничому процесі використовуються тільки екологічно чисті матеріали і безпечні фарбувальні засоби. Компанія застосовує техніку глибокого друку, що дозволяє підвищити чіткість і яскравість візерунків, а також створює 3D ефект. А це реалістичні малюнки, гарні текстури, що нагадують різні типи каменів, текстилю і навіть замші. Купити шовкографію від P + S international, значить отримати шикарний інтер'єр, яким хочеться милуватися.

Переваги шпалер P + S international

• Екологічність матеріалів;
• Висока стійкість до зношування;
• Зручність обробки і простота догляду;
• Різний розмір (стандарт і широкий формат);
• Невисока ціна P + S international.

Про екологічну чистоту продукції свідчить сертифікація RAL. Виробник задіє і технологію «від кігтів», тому люди з тваринами можуть розслабитися, на початковій стадії дряпання шпалери будуть захищені від ушкоджень. Застосування техніки «сухого» фарбування створює стабільність малюнка, він стійкий до вигорання, вицвітання. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент, кожен може вибрати і замовити шпалери P + S international на паперовій основі, купити вінілові і акрилові варіанти.

Наверх