Закрити

Зворотний дзвінок

Шпалери Marburg

Шпалери Marburg

Компанія Marburg (Німеччина) випускає продукцію преміум класу, експортує її в більш ніж 80 країн світу і постійно нарощує обороти, підкорює нові ринки. Це старий бренд, який почав свою трудову діяльність в 19-м столітті. У наш час Marburg має великі потужності в Німеччині, в інших країнах вона не представлена. Це в значній мірі підвищує якість шпалер Marburg, виключає будь-який виробничий брак. Завдяки розширеній маркетингової структурі, німецькі оздоблювальні матеріали Marburg купити можна по всьому світу.

Особливості продукції компанії Marburg

Серед зразків зустрічаються різні тематики, від художніх картин до однотонних оздоблювальних рулонів. Залучення до розробки дизайну іменитих художників підвищує ціну шпалер Marburg, але це справжні шедеври, на які хочеться дивитися годинами. Кожен для себе зможе знайти свій варіант, від класики до сучасних напрямків. Одні обирають абстракцію, інші віддають перевагу узорів, геометричним формам. Є й більш складні серії, інкрустовані дорогоцінними каменями, іншим незвичайним декором.

Переваги шпалер Marburg:

• Різна спрямованість стилів;
• Врахування модних тенденцій;
• Якість і точність поліграфії;
• Простота і зручність наклейки;
• Використання безпечних матеріалів;
• Різна ціна шпалер Marburg;
• Висока стійкість до зношування.

Купуючи продукцію Marburg, ви не знайдете браку і дефектів, вже більше 20 років кожен рулон тестується, після чого допускається до реалізації. Що стосується матеріалів, то купити шпалери Marburg можна, як на паперовій, так й на вініловій основі. Популярністю користуються серії під фарбування. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент шпалер Marburg, замовити їх можна на сайті оптом і в роздріб.

Наверх