Закрити

Зворотний дзвінок

Шпалери Erismann

Шпалери Erismann

Німецький бренд Erismann входить в список лідерів серед європейських виробників шпалер. Компанія регулярно оновлює каталог продукції, додаючи нові колекції відповідно до останніх модних тенденцій. Незважаючи на це, старі моделі є затребуваними і користуються високим попитом серед споживачів по всьому світу.

Типи і особливості шпалер Erismann

При виробництві шпалер використовується сировина високої якості, що дозволяє досягти тривалого терміну експлуатації і привабливого зовнішнього вигляду. Використовувані фарби не вигоряють під впливом ультрафіолету, поверхню шпалер можна мити. Також основа матеріалів допомагає приховати недоліки стін, що дає можливість значно спростити процес обробки поверхонь.
Шпалери користуються великою популярністю по всьому світу, адже ціна Erismann доступна кожному, а міцність і практичність в поєднанні з яскравим і цікавим стилем не можуть не радувати. Навіть найдешевші колекції цього виробника нічим не поступаються більш дорогим аналогам. Тому продукція і користується такою високою популярністю.

В асортименті представлені різні види вінілових шпалер:

• На флізеліновій основі;
• На паперовій основі;
• Шпалери під фарбування;
• Пофарбовані шпалери.

Сьогодні бренд Erismann має в своєму штаті кращих дизайнерів і є не тільки виробником якісних і стильних оздоблювальних матеріалів, але і задає модні тенденції конкурентам. У каталозі інтернет-магазину «Буд-Бум», де можна замовити Erismann, представлений широкий асортимент оздоблювальних матеріалів. Тут ви можете знайти шпалери на будь-який смак, а великий вибір текстур дозволить вигідно підкреслити індивідуальність. Купити шпалери Erismann значить створити неперевершений і затишний інтер'єр в будинку на довгі роки.

Наверх