Закрити

Зворотний дзвінок

Шпалери BN

Шпалери BN


Компанія BN International - голландський бренд, який займається розробкою та виготовленням шпалер вже більше 40 років. Великий стаж роботи, впровадження у виробництво сучасних технологій, використання екологічно чистих матеріалів, вивів бренд BN в топ європейських постачальників. Компанія займає першість в сегменті безпечних оздоблювальних матеріалів, а також є одним з провідних виробників за кількістю випущеної і проданої в Європі продукції. Велика дилерська мережа дозволяє купити шпалери BN по всьому світу, в тому числі і в Україні.


Особливості продукції бренду BN


Компанія BN вже більше 40 років займається випуском шпалер, але сама вона була заснована в 1926 році, незабаром святкуватиме своє 100-річчя. Сучасний BN - це ціла група працюючих в одному напрямку інституцій, тут є дизайнерська студія, тестеровочні лабораторії, сучасні виробничі потужності. Плюсом є і розширена маркетингова лінія, дилерська мережа дозволила розповісти про продукцію по всьому світу, встановити прийнятну ціну, BN шпалери в інших країнах коштують так само, як в Голландії, це важливо.


Переваги шпалер торгової марки BN:


• Продукція різноманітної тематики та стилів;
• Різна товщина шпалер, підвищена міцність;
• Стандартні рулонні параметри (10,05 на 0,53 м);
• Впровадження компонентів, що перешкоджають вигорянням і вицвітанням;
• Вологостійкі і миючі колекції;
• Розширений вибір кольорів, візерунків, малюнків;
• Дизайнерські серії, що випускаються в невеликих партіях.


Компанія BN випускає рулонні шпалери для будь-яких приміщень, від кухні, до вітальні, дитячої. Тут є імітовані під штукатурку варіанти, візерунки, абстракція, міста, природа. Присутня можливість до кожного пестрого візерунка із зразком підібрати однотонний варіант. Замовити шпалери BN можна в нашому інтернет-магазині з адресною доставкою в своє місто.

Наверх