Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Шпалери AS Creation

Шпалери AS Creation

Шпалери AS Creation

Німецька компанія з виробництва шпалер AS Creation, увійшла в число світових брендів. Торгова марка розробляє різноманітні зразки рулонних шпалер, асортимент славиться не тільки великою кількістю видів, але і розширеної тематикою. Виробничі потужності AS Creation розміщені в Віль-Боміг, є завод в російському Дзержинську. Компанія удостоєна нагороди RAL, її продукція високо цінується будівельними компаніями, часто використовується для обробки приватних осель, офісів, громадських закладів, купити AS Creation можна по всьому світу.

Особливості продукції ТМ AS Creation

Під брендом AS Creation випускаються рулонні шпалери на флізеліновій, текстильній основі, а також вінілові і структурні варіації. Високої якості, міцності і зносостійкості вдалося досягти завдяки використанню сучасного обладнання та інноваційних технологій. Доповнює композицію сучасний дизайн, кожен зразок має свої особливості. Компанія AS Creation одна з перших почала використовувати трафаретний друк. Її шпалери завжди насичені кольором. Застосування фарб на водній основі забезпечує безпеку для людей, сприяє довгому терміну служби, а ціна AS Creation при цьому залишається доступною.

Переваги шпалер AS Creation:

• Використання нешкідливих для здоров'я людини матеріалів і технологій;
• мінімізовано вигоряння, збільшений термін експлуатації;
• Широкий асортимент, є шпалери під фарбування;
• Стійкість до механічних пошкоджень;
• Зручність при обклеюванні стін;
• Випускаються серії миючих шпалер.

Німецька компанія AS Creation постійно збільшує та вдосконалює асортимент, випускає нові колекції. Вінілові шпалери дихають італійським класичним стилем, сполученим з сучасністю. Любителі Хай-Тека можуть вибрати графічний орнамент, в серії переважають модні кольори: м'ятний, світло-блакитний, світло-сірий, але є й інша палітра тональностей. У нас ви можете замовити шпалери AS Creation оптом і в роздріб з адресною доставкою по всій країні.

Наверх