Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Купити рідкі шпалери від виробника - види, способи нанесення, як підібрати відтінок.

Купити рідкі шпалери від виробника - види, способи нанесення, як підібрати відтінок.

Купити рідкі шпалери від виробника - види, способи нанесення, як підібрати відтінок.

Рідкі шпалери: кольора і їх застосування

Сучасний будринок характеризується великим вибором оздоблювальних матеріалів. Завдяки їх використанню можна створити унікальний інтер'єр. Велике число пересічних споживачів і дизайнерів воліють купити рідкі шпалери, як універсальне покриття, відповідне для приміщень будь-якого експлуатаційного призначення. Поза всякими сумнівами, величезне значення тут має колірна палітра. Сьогодні у продажу є величезна кількість різних відтінків цього матеріалу, який користується успіхом.

Особливості рідких шпалер

Це оздоблювальний склад часто порівнюють з декоративною штукатуркою. Однак об'єднує їх лише спосіб нанесення на оброблювану поверхню і можливість змінити колір покриття. Рідкі шпалери містять кілька компонентів:

    - барвник;
    - клейову основу;
    - целюлозу;
    - бавовна і т.д.

При виробництві цього матеріалу використовуються відходи целюлозної промисловості. Виготовити рідкі шпалери можна самостійно в домашніх умовах. Для вирішення поставленого завдання застосовують різні підручні залишки. Наприклад, відмінною основою можуть стати тирса. Однак більшість споживачів приймають рішення придбати фабричний продукт. Склад, виготовлений в заводських умовах, як правило, набагато якісніше - однорідний, довговічний і практичний в експлуатації. На додаток, купівля фірмового матеріалу більш раціональна, як з фінансової точки зору, так і трудовитрат.

Кольорові рішення

Одним з гідностей рідких шпалер є можливість використовувати їх при обробці будь-яких поверхонь. Даний матеріал відмінно наноситься не тільки на стіни, але і на стелю. Однак їх висока популярність також пояснюється і широкою палітрою кольорів. Ви можете вибрати практично будь-який відтінок від класичних благородних до найбільш насичених і яскравих. У великих магазинах будівельних матеріалів завжди можна подивитися на так зване колірне колесо.

При виборі рідких шпалер вкрай важливо пам'ятати про їх призначення. Погодьтеся, що неправильно підібрана колірна палітра може зіпсувати інтер'єр. Саме тому більшість споживачів з повною відповідальністю підходять до вибору кольору даного оздоблювального матеріалу.

Найчастіше для фонової обробки приміщень використовується «базова» колірна гамма. Наприклад, для офісів найкраще підходять нейтральні тони - бежеві або сірі. Щоб додати покриттю вишуканість, в матеріал можна додавати особливі компоненти, скажімо, золоті нитки. Завдяки цьому інтер'єр буде виглядати більш розкішно.

Правильний вибір відтінку, відповідно до специфіки приміщень:

   1. Холл або коридор. Як правило, цей простір без віконних прорізів, досить темні і обмежені по площі. У них більш придатними будуть світлі відтінки, не надто яскраві і не насичені. Наприклад, ніжний оливковий, гірчичний, кремовий, перловий, небесний, волошковий, приглушений рожевий і ін. У великих холах заміських будинків перевагу слід віддавати аналогічній, але більш насиченій гамі. В даному варіанті, ключову роль відіграє стан і розмір віконних прорізів. Світлі кольори в занадто світлому приміщенні будуть сліпити очі і викликати роздратування. Головне, органічно вписати даний простір в загальну концепцію інтер'єру. Саме воно задає перше враження і майбутнє сприйняття всіх кімнат.

   2. Вітальні-столові і зали. У цих приміщеннях політ фантазії, практично не обмежується. У відповідності зі стилістикою інтер'єру вибираються і відтінки. Характерним стандартом для морської тематики є блакитний, синій, білий і бірюзовий в поєднанні з коричневим, як відсилання до дерев'яних палуб. У класичних напрямках використовуються благородні кольори - бежевий, кремовий, сірий, перловий, гірчичний, багряний ... проте, вони завжди «грають на контрасті» з більш яскравими, але не строкатими, теплими (рідше холодними) тонами, що робить камерні простори більш затишними та «живими». Для східних напрямків характерними є соковиті природні відтінки, такі, як помаранчевий, ліловий, коричневий, бордо, блакитний і т.д. Афро-стилі - це поєднання самих нестандартних колірних рішень, яскравих, які рясніють і «смачних», що переплітаються з зеленню екзотичної рослинності (наприклад). У ретро напрямках, включаючи стімпанк, часто переважає сувора темна гама - хакі, коричневий, бежевий і навіть чорний. У готичних, домінантою виступає аналогічна палітра, тільки без колірного різноманіття, найчастіше, це тільки сірий, чорний, коричневий і т.д. В сучасних стилях розрізняють два напрямки - монохромний або поліхромія. У першому варіанті, велика увага приділяється деталям, які повинні виділятися на загальному тлі. В якості його виступають нейтральні класичні тони. У поліхромних приміщеннях великою популярністю користується градієнт і велика кількість колірних рішень. Можна з'єднувати, як відтінки одного кольору, так і абсолютно непоєднувані. Суперечливі комбінації, вважаються модним трендом вже не одного сезону.

   3. Кухні. У цих приміщеннях велику роль відіграє практичність, тобто немаркі кольори, за якими буде легко доглядати. Кращими є насичені темні або світлі природні відтінки. За аналогією з холами, велику роль відіграє напрямок і розмір вікон. При необхідності розширити сприйняття обмеженій площі, використовують класичний прийом - світлі тони або яскраві, візуально стирають межу простору. В іншому палітра також підбирається у відповідності зі стилістикою інтер'єру.

   4. Спальні. Для цих приміщень рекомендують спокійні глибокі кольори, що сприяють розслабленню.

   5. Дитячі. Самий «відповідальний інтер'єр». У ньому головне дотримати ідеальний баланс між оригінальними і стандартними кольоровими поєднаннями. Помилковою є думка, що в дитячій кімнаті треба використовувати яскраві відтінки. Доведено, що колір впливає не тільки на дитячу психіку, але й на емоції дорослих. Тому, попередньо перед вибором палітри, ознайомтеся зі специфікою сприйняття того чи іншого кольору. Наприклад, жовтий покращує розумову активність, червоний - розсудливість (але з ним потрібно бути обережніше), помаранчевий піднімає настрій, зелений допомагає позбутися від хвилювання і тривоги, рожевий створює відчуття захищеності і спокою (тому вважається найкращим), синій або блакитний стимулює мозкову діяльність.

Це лише кілька прикладів оформлення найосновніших кімнат в будь-якому житловому просторі. Однак, вибір завжди залишається за споживачем. І пам'ятайте, колір грає важливу роль в інтер'єрі і його сприйнятті. Тому, сучасні дизайнери не рекомендують використовувати повний монохром. Органічно поєднувати деталі, контрастно виділяючи їх або, навпаки приховуючи.

Зверни увагу, за допомогою кольору можна виправити і архітектурні недоліки приміщень - візуально приховати додаткові кути, колони або ніші, розчиняючи їх на загальному тлі, або контрастно виділити еркер, віконні прорізи та інші цікаві елементи.

Рідкі шпалери дозволяють реалізувати навіть найсміливіші дизайнерські ідеї. Завдяки їх поєднанню можна створити не тільки просту композицію, а й унікальне панно. Для вирішення поставленого завдання в рідкі шпалери додаються додаткові компоненти. Вони можуть поставлятися окремо, або вже входити до складу матеріалу. Під час приготування розчину користувачеві належить дотримуватись рекомендацій виробника.

Наверх