Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Як відрізнити якісні рідкі шпалери від підробки?

Як відрізнити якісні рідкі шпалери від підробки?

Як відрізнити якісні рідкі шпалери від підробки?

Декорування рідкими шпалерами щільно увійшло в наше життя. Простота покриття не вимагає спеціальної підготовки і навичок. А купити рідкі шпалери можна в будь-якому будівельному маркеті і через інтернет. Плюсів обробці приносить розширений асортимент. Є можливість підібрати матеріал по колірній тональності, зовнішньої фактурі, елементів декору в наповнювачі.

Доступна і ціна на рідкі шпалери в Україні, але тут слід враховувати наявности підробок. Простий склад підштовхує шахраїв робити фальсифікат в домашніх умовах, без дотримання правил і технологічного регламенту. В результаті неякісний ремонт, прояв залисин, відпадання суміші, страхітливий зовнішній вигляд. Щоб такого не сталося з вами, слід навчитися відрізняти заводські суміші від підробок.

Переваги та недоліки декоративних рідких шпалер

Рідкі шпалери мають масу переваг, можуть використовуватися для декорування стін, стель і перегородок, застосовуватися в житлових, офісних, промислових і неопалюваних приміщеннях. Це екологічно чистий матеріал, який має тривалий термін експлуатації (до 15 років). Деякі зразки здатні не тільки покращувати стіни, але і захищати їх від цвітіння, сприяти створенню сприятливого мікроклімату в приміщенні. При всіх перевагах, є і недоліки, і найчастіше вони пов'язані зі складом і фальшивими сумішами.

Не варто скидати з рахунків вологостійкість. Стіни, оброблені рідкими шпалерами, прекрасно провітрюються, а при високій вологості, матеріал злегка набухає. Тому застосовувати їх в приміщеннях з високою вологістю не рекомендують, а тим більше мити поверхню водою. Але це все залежить і від компонентного складу. Сучасні виробники створюють ефективні формульні співвідношення, що дозволяє робити максимально якісні рідкі шпалери, ціна на які вище середньостатистичної, а тим більше фальшивки.

Виробництво якісних рідких шпалер і підробок

Купити і замовити рідкі шпалери можна як оригінальні, так і підроблені. Одні виготовляються на виробництві, інші формують з дешевих матеріалів кустарним способом. Для підробок використовують недорогий синтепон, поліестер, що відразу знижує характеристики декоративного оздоблення.

Недоліки кустарних матеріалів:

1. Перекривається доступ повітря до стін, відсутня гігроскопічність, а це розбалансує мікроклімат в приміщенні, веде до формування грибків і плісняви.

2. Пил накопичується на поверхні, при високій вологості шпалери забруднюються, набувають сіруватий відтінок, і вже через 1-2 роки вимагають заміни.

3. Ще гірше - використання летучих або розчинних мономерів, які в подальшому виділяються в повітря і негативно впливають на здоров'я людей.

4. Підробка виражається і неприємними тактильними відчуттями, такий матеріал жорсткіше і виглядає менш привабливо.

5. Кустарні шпалери часто піддаються деформації під впливом високих температур. Близько них не можна ставити каміни, в іншому випадку зіпсується зовнішній вигляд.

Вибираємо якісні матеріали

Рідкі шпалери ТМ Стиль, ТМ Біопласт, ТМ Екобарви, ТМ Сілк Пластер, ТМ Юрські, а також європейські торгові марки PolDecor, Wallpaper Eco, Victoria Du Monde, CANLI SIVAJELALCI відмінно зарекомендували себе на ринку в даному сегменті декоративних матеріалів. Ці рідкі шпалери купити можна в спеціальних пакетах, з логотипами виробників і докладною інструкцією по розведенню і нанесення.

Для їх виготовлення використовують целюлозні, шовкові або бавовняні волокна, водорозчинні сполучні компонента, фарбувальні і декоративні добавки. При розпакуванні якісної суміші - немає різкого запаху, присутня тактильна м'якість. Підробки пахнуть специфічно, а сам склад грубіший на дотик.

Заводські матеріали не викликають алергії, наноситься без рукавичок, використовуються в спальнях і дитячих. За технологію та безпеку відповідає виробник. Вас повинна насторожити і невисока ціна на рідкі шпалери, в Україні вони випущені або в Європі, висока якість не коштує дешево.

Наверх