Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Як наносити рідкі шпалери на нерівні поверхні архітектурних елементів

Як наносити рідкі шпалери на нерівні поверхні архітектурних елементів

Як наносити рідкі шпалери на нерівні поверхні архітектурних елементів

Каміни, міжкімнатні арки, фронтонні прикраси та інші архітектурні елементи свідчать про наявність у власника квартири відмінного смаку. Так як всі вони відносяться до класичного стилю, то гарантовано не вийдуть з моди. Завдяки високому показнику пластичності, рідкі шпалери можуть бути легко нанесені на нерівні поверхні різних архітектурних елементів. Багато в чому саме завдяки цьому даний матеріал користується великою популярністю у споживачів. Крім цього ціна рідких шпалер виглядає дуже привабливо.

Техніка нанесення

В інтернеті можна легко знайти фото рідких шпалер, ціна яких виглядає демократично, що використовувалися при обробці різних приміщень. Для нанесення матеріалу на архітектурні елементи з нерівною поверхнею, практично не відрізняється від обробки стін.

Алгоритм дій наступний:

•  з оброблюваної поверхні счищаются старі оздоблювальні матеріали;
•  місця з підвищеною вологістю слід обробити антисептиком;
•  декоративні елементи слід покрити ґрунтовкою або шпаклівкою;
•  уважно вивчити інструкцію і підготувати рідкі шпалери;
•  оздоблювальний матеріал наноситься за допомогою шпателя (тільки пластиковий)

Слід пам'ятати, що під час роботи з рідкими шпалерами, рухи рук повинні бути максимально плавними. Слідкуйте за тим, щоб між шпателем і оброблюваної поверхнею кут був невеликим. Товщина шару матеріалу не повинна перевищувати 2 см. Цілком очевидно, що під час обробки нерівних поверхонь витрата рідких шпалер збільшується в порівнянні з рівними.

Багато споживачів вирішують купити рідкі шпалери в тому числі і завдяки можливості наносити їх в самих важкодоступних місцях. Отримана після приготування фінішна суміш дозволяє обробляти декоративні архітектурні елементи без стиків і бульбашок. Крім цього в своїх відгуках про рідкі шпалери люди часто відзначають високу стійкість даного матеріалу до деформації.

Завдяки цьому з'являється можливість приховати всі тріщини, які часто зустрічаються на гіпсових перегородках. Архітектурні елементи з нерівною поверхнею здатні відмінно доповнити будь-яке приміщення. Відвідавши сайт інтернет-магазину Буд-Бум, ви зможете вивчити каталог рідких шпалер, в якому даний матеріал представлений в широкому асортименті.

Наверх