Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Доступна і обгрунтована ціна на рідкі шпалери для обробки стін, стель, перегородок.

Доступна і обгрунтована ціна на рідкі шпалери для обробки стін, стель, перегородок.

Рідкі шпалери - переваги і недоліки

Рідкі шпалери - переваги і недоліки

За допомогою рідких шпалер можна без швів, без спеціальних будівельних навичок, дуже швидко, зробити сучасне оздоблення стін і стель. Це суха суміш, що складається з наповнювача, клейових частин, барвників і спеціальних добавок. Основою виступають волокна штучного або натурального шовку, целюлози, одержуваної шляхом переробки деревини. Можна купити рідкі шпалери змішаного типу - шовково-целюлозні, підібрати будь-який текстурний, колірний варіант. Як і у кожного матеріалу, рідкі шпалери мають свої переваги і недоліки, давайте розглянемо їх в нашому огляді.

Переваги та недоліки шпалер рідкого типу

Компонентна суміш «рідкі шпалери» з мінеральної або мармурової крихти, фарбувального пігменту, целюлозних або шовкових волокон, речовин, що протистоять утворенню грибків, а також клею, розчиняються у воді, після чого використовується для обробки стін. Можна купити рідкі шпалери в інтернет-магазині і стаціонарних точках продажів. Найчастіше це суха суміш в упаковці, але є варіанти, які реалізуються в рідкому вигляді (концентрату).

Переваги рідких шпалер:

1. У порівнянні з рулонними шпалерами не потрібно розрізати, виміряти і підбирати малюнок, склад матеріалу лягає суцільним шаром, відсутні стики на стінах.

2. Не страшно пошкодження ділянки, розташованої на видному місці, можна швидко усунути проблему шляхом нанесення нового шару суміші.

3. Потрібно мінімальна підготовка стін, незначні нерівності на стінах і перекоси кутів швидко маскуються під шаром рідких шпалер.

4. Хоч ціна на рідкі шпалери і вище рулонних, вони все одно економніше. Виключаються витрати на шпаклівку стін, оплату будівельникам, самі рідкі шпалери економічно витрачаються.

5. Гідність обробки в високих звуко та тепло ізоляційних властивостях, мінімізується відтік тепла через стіну.

6. Рідкі шпалери з компонентами шовку відштовхують пил, знижують її накопичення.

7. Відсутня вигоряння від сонячних променів, стіни не вбирають запахи.

8. Великий термін експлуатації, тривалий час стіни виглядають свіжими.

9. Наносити рідкі шпалери можна на будь-який тип поверхні: бетонна, цегляна стіна, гіпсова стяжка, глиняна, дерев'яна, металева основа.

10. До складу входять сучасні матеріали, екологічні та безпечні для здоров'я людей.

11. Відсутні відходи в процесі оздоблювальних робіт, вся приготована суміш йде в роботу.

12. Якщо матеріалу не вистачило, завжди можна замовити рідкі шпалери, розвести їх, а потім продовжити обробку, підмочивши висохлі краї для кращого зчеплення і стикування.

13. При бажанні, можна комбінувати колірні тональності, текстури, створювати шикарні ілюстрації та кольорові переходи, власні відтінки.

14. Після обробки стін рідкими шпалерами, ремонт можна не робити 10 і більше років.

15. Тонкий шар шпалер швидко зношується, а товстий створює перевитрата матеріалу. Фахівці рекомендую наносити 2 мм шар на попередньо оброблену ґрунтовкою поверхня стіни.

16. Рідкі шпалери покривають лаком, що збільшує термін експлуатації, дозволяє мити поверхні, але мінус тут в закупорці стін, відсутності провітрювання.

17. Необроблені лаком стіни можна мити, пил збирається пилососом. Пило накопичувачами вважаються шпалери на целюлозної основі, шовкові варіанти навпаки, відштовхують пил, але ціна їх дорожче.

18. Незважаючи на розширений асортимент текстур, колірні тональності звужені, діапазон їх менше, ніж у рулонних шпалер або декоративних штукатурок.

19. Целюлозні рідкі шпалери вбирають вологу, тому їх не можна використовувати в приміщеннях з перепадом вологості повітря.

20. Після нанесення рідких шпалер на стіну, вони довго сохнуть, для повного висихання потрібно до 3-х діб, в залежності від сезону і температури в приміщенні.

Недоліки рідких шпалер:

Не дивлячись на наявність мінусів, достоїнств у цього типу матеріалу все ж більше. Простота монтажу підштовхує недосвідчених майстрів купити рідкі шпалери для самостійної обробки стін і стель у приміщеннях. Це ідеальний варіант для додання стильності кімнатним перегородкам, можливість швидкої обробки віконних відкосів, маскування труб, пр.

Наверх