Закрити

Зворотний дзвінок

Рідкі шпалери Стиль тип 5

Рідкі шпалери Стиль тип 5 колір білий, зелений, синій, жовтий, червоний, целюлоза.

Рідкі шпалери - це цінний матеріал, що володіє позитивними характеристиками. Зверніть увагу на видатні боку винаходи:

1. Вишуканий стиль.

2. Матеріал перешкоджає виникненню огидної цвілі.

3. Різноманітність варіантів.

4. Відмінна щільність матеріалу.

У нашій компанії кожен бажаючий зможе рідкі шпалери купити за прийнятною вартістю зараз. Приходьте і робіть цінні покупки.

Купівля оригінального «шедевра»

Зверніть увагу на якісні рідкі шпалери, ціна продукції невисока для покупця. Ми несемо відповідальність за якість і надійність товару, що реалізовується. Загляньте в каталог магазину, там вас чекають тільки відмінні сюрпризи.

Важливо рідкі шпалери купити, інтернет магазин завжди відкритий для вас. Заходьте, приймайте правильне рішення щодо вибору необхідної і безпечної продукції.

Щоб купити рідкі шпалери Стиль тип 5, вам буде потрібно декілька хвилин часу. Зверніть увагу на колірну розмаїтість даної новинки: червоний, білий, синій, жовтий і зелений, за основу беруться целюлозні волокна. Хочете придбати товар з наявністю різнокольорових блискіток. Це реально! У нас є хороший вибір, чекаємо.

Властивості рідких шпалер Стиль тип 5

 Екологічність : Підтверджено сертифікатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

 Пожежна безпека : Підтверджено протоколами експертизи пожежної охорони ДСНС, що рідкі шпалери були класифіковано за поширенням полум'я до групи РП 1 (поширюють полум'я) клас горючості група Г 1 (низька горючість), відноситься до матеріалів з помірною димоутворювальною здатністю група Д2.

 Проста підготовка суміші : При підготовці матеріалу до використання досить додати в цю суміш теплої води в пропорції, зазначеної на упаковці інструкції, перемішати і залишити на 8 -12 годин відстоятися. Сам процес більше не вимагає додаткових розрахунків і вимірювань.

 Прості в висиханні : На відміну від звичайних рулонних шпалер, при висиханні суміш рідких шпалер не боїться протягів, навіть навпаки їм необхідно створити протяг або додатковий підігрів (в зимовий час в неопалюваному приміщенні), який прискорить швидкий процес висихання матеріалу.

 Відсутність швів : Однак рідкі шпалери Стиль наносяться на поверхню щільною масою, як штукатурка. Обробна площа поверхні при цьому буде набувати вигляду безшовного цільного полотна. При цьому знімається автоматично питання щодо стикування візерунка рідких шпалер.

 Шумопоглинання : Суміш рідких шпалер за рахунок своєї еластичної волокнистої структури є добрим звукопоглинувачем механічних коливань в приміщенні. Завдяки таким високим властивостям волокон оздоблювальний матеріал рідких шпалер здатний до поглинання луни в приміщенні.

 Додаткова теплоізоляція : У рідких шпалерах досягається при утриманні невеликих об'ємів повітря між самими волокнами. І в підсумку, ми отримуємо теплу поверхню.

 Морозостійкість : Часто житлові приміщення, засклені балкони, дачні будинки поза містом, взимку залишаються без опалення. Матеріал рідких шпалер Стиль за рахунок своєї еластичності волокнистої структури не руйнується при дії морозів.

 

Бренд: Рідкі шпалери ТМ Стиль
Тип матеріалу: Целюлозні волокна
Колір шпалер: Різні кольори
Витрата: 3 - 4 кв.м.
Вага упаковки: 1 кг.
Доставка: 2-3 дні
Термін зберігання: Необмежено
Спосіб упаковки: поліетиленовий пакет

Напишіть відгук
Залиште ваш відгук про товар
Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

Супутні товари:

Схожі товари:

Хіти продажів

Дивитися всі новинки

Наверх