Закрити

Зворотний дзвінок

Рідкі шпалери Стиль тип 3

Рідкі шпалери  Стиль тип 3 колір білий, зелений, целюлоза.

Рідкі шпалери сьогодні стали затребуваним «шедевром». Це пов'язано з екологічністю, оригінальним стилем і практичністю продукції. Хочете прикрасити простір, зробити його сміливим, поміняти, тоді вам варто рідкі шпалери купити за хорошими для клієнта цінами.

У нас ви відкриєте якісні рідкі шпалери, ціна такої новинки викликає радість. Приходьте і робіть заплановані покупки. Якість шпалер ви зможете оцінити зараз.

Чим рідкі шпалери дивні?

У чому полягають переваги вибору рідкого типу шпалер?

• Унікальний стиль.

• Легкість нанесення.

• Відсутність вад.

• Покриття виглядає вишукано і дивовижно, приховує дрібні дефекти стін.

Потрібно терміново змінити на краще кімнату, тоді варто рідкі шпалери купити, інтернет магазин - це джерело дивовижних товарів. Придивіться до каталогу компанії і переконайтеся в цьому самі. Ми відкриємо вам цілу країну товарів.

Потрібно терміново купити рідкі шпалери Стиль тип 3, заходьте до нас. Дана новинка випускається в зеленому і білому кольорі. Основу продукції представляють целюлозні волокна відмінної якості. Є можливість зробити замовлення новинки з яскравими блискітками.

Є бажання стати володарем гідного товару? Ми вас чекаємо.

 

Властивості рідких шпалер Стиль тип 3

 Екологічність : Підтверджено сертифікатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

 Пожежна безпека : Підтверджено протоколами експертизи пожежної охорони ДСНС, що рідкі шпалери були класифіковано за поширенням полум'я до групи РП 1 (поширюють полум'я) клас горючості група Г 1 (низька горючість), відноситься до матеріалів з помірною димоутворювальною здатністю група Д2.

 Проста підготовка суміші : При підготовці матеріалу до використання досить додати в цю суміш теплої води в пропорції, зазначеної на упаковці інструкції, перемішати і залишити на 8 -12 годин відстоятися. Сам процес більше не вимагає додаткових розрахунків і вимірювань.

 Прості в висиханні : На відміну від звичайних рулонних шпалер, при висиханні суміш рідких шпалер не боїться протягів, навіть навпаки їм необхідно створити протяг або додатковий підігрів (в зимовий час в неопалюваному приміщенні), який прискорить швидкий процес висихання матеріалу.

 Відсутність швів : Однак рідкі шпалери Стиль наносяться на поверхню щільною масою, як штукатурка. Обробна площа поверхні при цьому буде набувати вигляду безшовного цільного полотна. При цьому знімається автоматично питання щодо стикування візерунка рідких шпалер.

 Шумопоглинання : Суміш рідких шпалер за рахунок своєї еластичної волокнистої структури є добрим звукопоглинувачем механічних коливань в приміщенні. Завдяки таким високим властивостям волокон оздоблювальний матеріал рідких шпалер здатний до поглинання луни в приміщенні.

 Додаткова теплоізоляція : У рідких шпалерах досягається при утриманні невеликих об'ємів повітря між самими волокнами. І в підсумку, ми отримуємо теплу поверхню.

 Морозостійкість : Часто житлові приміщення, засклені балкони, дачні будинки поза містом, взимку залишаються без опалення. Матеріал рідких шпалер Стиль за рахунок своєї еластичності волокнистої структури не руйнується при дії морозів.

Бренд: Рідкі шпалери ТМ Стиль
Тип матеріалу: Целюлозні волокна
Колір шпалер: Зелений
Витрата: 3 - 4 кв.м.
Вага упаковки: 1 кг.
Доставка: 2-3 дні
Термін зберігання: Необмежено
Спосіб упаковки: поліетиленовий пакет

Напишіть відгук
Залиште ваш відгук про товар
Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку
Анастасия 2020-02-11 08:09:45

Похвастаюсь, какую модную одежку для стен своей комнаты я приобрела недавно. Увидела в каталоге интернет-магазина БудБум новинку – жидкие обои ТМ Стиль. Они необыкновенные! Чем-то напомнили мне уютный и нарядный свитер, белый с красными ворсинками. Не могла дождаться, когда комната наденетэту обновку. Получилось еще лучше, чем я представляла! Теперь мне очень здесь комфортно и постоянно хочется погладить стены – такие они стали красивые!

Ваше повідомлення*:

Супутні товари:

Схожі товари:

Хіти продажів

Дивитися всі новинки

Наверх