Закрити

Зворотний дзвінок

Рідкі шпалери Стиль тип 16

Рідкі шпалери Стиль тип 16 колір білий, синій, жовтий, целюлоза.

Рідкі шпалери Стиль тип 16 - гідний вигляд оздоблювальних матеріалів. Головна перевага обраної продукції - оригінальний дизайн.

Наша компанія дає можливість рідкі шпалери купити за відмінною для клієнта вартості. Зверніть погляд на незвичайний варіант винаходу: рідкі шпалери Стиль - основа матеріалу міцні, целюлозні волокна, що відрізняються високою якістю. Випускається в поліетиленових пакетах готових до застосування.

Оригінальність новинки

Хочете рідкі шпалери, ціна затребуваної продукції вразить вас.

Коротко про головне:

- Не притягують пил, бруд.
- Простий процес монтажу.
- Простота відновлення.

З'явився інтерес в тій хвилі рідкі шпалери купити, інтернет магазин дає таку можливість. Приходьте і купуйте. Не сумнівайтеся в практичності рідких шпалер. Вони прослужать вам багато часу, не втратять первісну неповторність.

Знадобилося купити рідкі шпалери, Стиль, вам потрібно затратити на це не дуже багато дорогоцінних хвилин. Замовити підходящий варіант шпалер можна, як блискуче вподобаного вам кольору: золото, синій срібло, зелений, червоний так і без нього. З'явилися питання, телефонуйте відповідальним співробітникам компанії. Вони приділять вам увагу.

Властивості рідких шпалер Стиль тип 16

 Екологічність : Підтверджено сертифікатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

 Пожежна безпека : Підтверджено протоколами експертизи пожежної охорони ДСНС, що рідкі шпалери були класифіковано за поширенням полум'я до групи РП 1 (поширюють полум'я) клас горючості група Г 1 (низька горючість), відноситься до матеріалів з помірною димоутворювальною здатністю група Д2.

 Проста підготовка суміші : При підготовці матеріалу до використання досить додати в цю суміш теплої води в пропорції, зазначеної на упаковці інструкції, перемішати і залишити на 8 -12 годин відстоятися. Сам процес більше не вимагає додаткових розрахунків і вимірювань.

 Прості в висиханні : На відміну від звичайних рулонних шпалер, при висиханні суміш рідких шпалер не боїться протягів, навіть навпаки їм необхідно створити протяг або додатковий підігрів (в зимовий час в неопалюваному приміщенні), який прискорить швидкий процес висихання матеріалу.

 Відсутність швів : Однак рідкі шпалери Стиль наносяться на поверхню щільною масою, як штукатурка. Обробна площа поверхні при цьому буде набувати вигляду безшовного цільного полотна. При цьому знімається автоматично питання щодо стикування візерунка рідких шпалер.

 Шумопоглинання : Суміш рідких шпалер за рахунок своєї еластичної волокнистої структури є добрим звукопоглинувачем механічних коливань в приміщенні. Завдяки таким високим властивостям волокон оздоблювальний матеріал рідких шпалер здатний до поглинання луни в приміщенні.

 Додаткова теплоізоляція : У рідких шпалерах досягається при утриманні невеликих об'ємів повітря між самими волокнами. І в підсумку, ми отримуємо теплу поверхню.

 Морозостійкість : Часто житлові приміщення, засклені балкони, дачні будинки поза містом, взимку залишаються без опалення. Матеріал рідких шпалер Стиль за рахунок своєї еластичності волокнистої структури не руйнується при дії морозів.

Бренд: Рідкі шпалери ТМ Стиль
Тип матеріалу: Целюлозні волокна
Колір шпалер: Синій
Витрата: 3 - 4 кв.м.
Вага упаковки: 1 кг.
Доставка: 2-3 дні
Термін зберігання: Необмежено
Спосіб упаковки: поліетиленовий пакет

Напишіть відгук
Залиште ваш відгук про товар
Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

Супутні товари:

Схожі товари:

Хіти продажів

Дивитися всі новинки

Наверх