Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Новинка осінь 2018 ТМ Екобарви рідкі шпалери Найс

Новинка осінь 2018 ТМ Екобарви рідкі шпалери Найс

Новинка осінь 2018 ТМ Екобарви рідкі шпалери Найс

Компанія ТМ Екобарви почала випуск нової серії шовкових рідких шпалер Найс більше 30 видів кольору.

В основу білих шовкових волокон додано різнокольорові шовкові волокна, буде (дві насиченості: якщо в назві остання цифра «1» - це буде менш насичений колір, якщо «2» - тоді це буде більш насичений колір). Універсальна серія рідких шпалер Найс - за фактурою і квітам підходить для будь-яких приміщень і наносяться на будь-які попередньо загрунтовані поверхні.

Рідкі шпалери Найс безпечні для здоров'я, дозволяють створити унікальний декор, легко реставруються і розкішно виглядають. Ідеальне співвідношення ціни і якості.

Перед нанесенням рідких шпалер, стіни грунтуються, а суха суміш однієї упаковки розбавляється в теплій воді (3,5 - 4 літри) температура 40 - 50 градусів, згідно з інструкцією.

Рідкі шпалери Екобарви - швидкого застосування, не потрібно довго замочувати, рекомендується перемішувати міксером, дати відстоять 20 - 30 хвилин і можна приступати до нанесення. .

Рідкі шпалери Найс легко наносяться, швидко висихають, мають антистатичний ефект, тепло звукоізоляційні властивості і утеплюють приміщення. Завдяки добавкам з натуральних волокон, поверхні покриті рідкими шпалерами, схожі на оброблені тканиною поверхні.

Купити рідкі шпалери Екобарви серії Найс за доступною ціною ви можете в нашому інтернет магазині рідких шпалер «Буд-Бум».

Час висихання 48 -72 години, не бояться протягів.
З рідкими шпалерами можна комбінувати різні кольори і фактури.

Наверх