Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Де можна застосовувати декоративну штукатурку?

Де можна застосовувати декоративну штукатурку?

Де можна застосовувати декоративну штукатурку?

Де можна застосовувати декоративну штукатурку?

Наприклад: можна застосовувати нанесення в кімнатах, на стінах в кухні, стелях, лоджії або балконі.

Декоративну штукатурку - використовують навіть при найскладніших нанесеннях на поверхню, де паперовими звичайними шпалерами обклеїти акуратно не вийти (арки, колони, сфери, камінні повітряні відводи), то-есть в приміщеннях де вологість повітря дуже висока, з різкими перепадами температур повітря.

Фасується матеріал вагою 1 кг у поліетиленові пакети, інструкцію по застосуванню знайдете на самій упаковці.

Інструкція приготування декоративної штукатурки - додайте просто води.   Після приготування розчину декоративної штукатурки, отримаєте клееобразную масу, яку необхідно буде наносити по поверхні рівними шарами приблизно 2 - 3 мм. Ось Ви і отримали безшовне монолітне покриття, з естетично якостями і прекрасними тепло звукоізоляційні властивості. Декоративна штукатурка, буде Вам нагадувати небудь м'яку з рельєфом папір, або ж шовкову тканину, що складається з дрібних волокон. Склад декоративної штукатурки, дуже унікальний і зробить Вашу стіну приємною на дотик.

Декоративна штукатурка (рідкі шпалери) - це теж саме, що і текстильні шпалери, застосовувані для інтер'єру стін, стелі, які свою назву "Рідкі шпалери" отримали в країнах СНД, через свого застосування і особливостей. У порівнянні з паперовими шпалерами, рідкі шпалери мало чого мають між собою спільного.

Матеріал рідкі шпалери, дійсно схожий на декоративну штукатурку, яка завдяки своїй мікропористої структурі дозволяють стінам - "дихати".

Застосування наших шпалер прийнятно, як для стінових поверхонь, так і для стелі в житлових і навіть інших підсобних приміщеннях. Під загальним, коротше кажучи, застосовуються, де і звичайні шпалери.

Ви, прийняли рішення застосувати рідкі шпалери у себе на кухні, тоді рекомендуємо Вам, коли шпалери повністю висохнуть, покрити їх безбарвним акриловим лаком, що звичайно спричинить до втрати дуже важливих і цінних властивостей, зате потім значно збільшиться практичність рідких шпалер.

Не рекомендуємо застосовувати нанесення шпалер у ванній кімнаті, тому що постійно відбуватиметься контакт з парою, який і приведе до пошкоджень поверхні.

Статті рідкі шпалери:

1. Що таке рідкі шпалери?

2. Характеристика і властивості рідких шпалер

3. Інструкція підготовки поверхні

4. Інструкція приготування суміші рідких шпалери  

5. Інструкція нанесення рідких шпалер

6. Інструкція догляд за рідкими шпалерами

7. Каталог Рідкі шпалери Стиль

8. Каталог Рідкі шпалери Біопласт

9. Каталог Рідкі шпалери Екобарви

10. Каталог Рідкі шпалери Юрські

11. Каталог Рідкі шпалери Wallpaper Eco

12. Каталог Рідкі шпалери Сілк Пластер

13. Каталог Рідкі шпалери PolDecor

14. Каталог Рідкі шпалери CANLISIVA

15. Каталог Рідкі шпалери JELALCI 

16. Властивості рідких шпалер

17. Доставка

18. Документи і сертифікати

19. Розрахунок рідкі шпалери

20. Фотогалерея

21. Відеогалерея

22. Відео каталог рідкі шпалери Екобарви на YouTube

Наверх